Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erről a véleményetek? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? 15L

Figyelt kérdés

Kb. két éve van barátom. Fiatal vagyok, így még nem feküdtünk le. Minden rendben köztünk. Semmi rosszat nem tudok mondani a kapcsolatunkra, DE.


A minap az én laptopomon netezett, ami közben lemerült. Szóval bejelenkezve maradt a fb-ja, amit gondolom elfelejtett, különben kérte volna a töltőt.


Én másnap felraktam töltőre és felnéztem fb-ra, és ugye kijött a profilja, bejelentkezve.


Nem szoktuk egymás üzeneteit olvasni, nem mutatja soha nekem. Nem is kérem persze.


Csak rámentem az üzenetekre, és egy ismerős csaj nevét pillantottam meg. Beleolvastam...


A barátom azt tárgyalta meg vele, hogy mikor/hol fognak együtt lenni majd, először. Nem konkrétan, de lényeg a lényeg.


Visszamenőleg is szexuális jellegű üzenetek voltak, a barátom kezdeményezésére.


Ezek szerint le akar feküdni vele. Tervezi...


Miért? Szeret engem.


Csak szexuálisan vonza a csaj? Neki adná a szüzességét? Minek akar vele lenni?


Valaki magyarázza ezt meg nekem légyszi.


2015. márc. 11. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dugni akar, de te nem. Ismered a boci boci tarkát? Oda megyünk lakni, ahol tejet kapni...
2015. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert nem szeret téged.

Fontosabb neki a dugás, mint az érzelmek. Ha valóban szeretne, nem mással akarna lefeküdni, ilyen egyszerű.

És hiába fekszel most le vele (remélem, nem csinálsz hülyeséget), akkor is csak ezzel a feltétellel fog "szeretni".

2015. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ajajj. Hogy mondhatod azt, hogy minden rendben van köztetek? Mással tervezi, hogy szexelni fognak.

Ne tőlünk kérdezd, hogy miért. Ha már úgy alakult, hogy beleolvastál, szembesítsd és tisztázd.

2015. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélj már vele! De most komolyan. Kérlek. Kapcsolatban vagytok, tehát meg kell beszélnetek egymással az ilyen dolgokat. Kérlek vele. :)
2015. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg is fogja
2015. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moby Dikk ***** válasza:
Nem szeret. Mondani meg bármit lehet.
2015. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De nem szerelmes belé vagy valami? :/

Mert a miénk nagyon jó kapcsolat, miért kockáztatná? Meg neki adná a szüzességét? Ez tuti csak szexhiány? :/

2015. márc. 11. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Szexhiány? Miféle hiány? Hisz ha fiatalok vagytok és azt mondtad, hogy még ő is szűz.. nem lehet hiánya abból, amije még nem is volt :D

Szimplán elment az esze, mint az összes többi srácnak ebben a nyomorult társadalomban. Ha ennyit érsz neki, addig hagyd ott amíg nem ő teszi meg veled.

2015. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ez még helyrehozható, igaz?
2015. márc. 11. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebből nehéz jól kijönni.. Ha elmondod, hogy beleolvastál az üzenetibe, azért fog leszidni és olyanokkal dobálózni, hogy nem bízol benne (ami az ő szájából elég vicces...), ha nem mondod el, akkor meg várhatod, hogy szépen megtörténjen amiről olvastál..

Én (sajnos) nem ismerlek se téged, se a barátod, se a kapcsolatotokat. Mindenesetre én itt fordulnék anyukámhoz, ő látja milyenek vagytok és mindig tudnak valami frappánsat mondani :)

A fiúval is beszélnék erről, jobb ha az szakítotok, minthogy lefekszik vele és azután elhagy. Vagy megteszi, el se mondja és közben téged is kihasznál?

Azért mert ő az első barátod és viszonylag sok időt töltöttetek egymás mellett, ne ragaszkodj hozzá. Merj az lenni, aki véget vet a hazugságoknak.

Te jó embernek tűnsz, és az is kiderülhet, hogy egy kis beszélgetés után a barátodnak is leesik a tantusz, hogy nem fair és nem jó amit tesz.

Beszéljetek. Őszinteség a kapcsolat alapja.

2015. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!