Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről be kéne számolnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről be kéne számolnom a barátomnak? Vagy ezek nem olyan nagy dolgok?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba vagyunk a barátommal, szóval hétköznap délután nem tudunk talizni és valamivel el kell foglalnom magam. Suliba haverjaimmal sokszor elkísérjük egymást haza vagy boltba.. akárhova, néha felugrunk egymáshoz csak egy kicsit dumálni. (vannak lány meg fiú haverjaim is). Talán kicsit hülyén veheti ki magát, ha egy fiúval kettesbe maradok a lakásán, de én kb. annyira jelentéktelennek érzem hogy estére mire tudunk beszélni a barátommal el is felejtem. Meg sokszor úgy érzem, ha minden fiút megemlítenék akivel szóba állok vagy jóba vagyok, akkor úgy érezné hogy ők fontosak nekem, talán féltékeny lenne, ezért gyakran jobbnak látom ha nem szólok erről. Nem tudom hogy ez mennyire nagy dolog. Fordított esetben én inkább azt szeretném, hogy minden jött ment csajról akivel dumál nem számolna be mert nekem valahogy szarul esne, és ezért én sem számolok be mindig. Persze ha rákérdezne elmondanám. De ha amúgy is másról beszélünk tök fölöslegesnek tartom felhozni a témát. Szerintetek jól teszem, vagy inkább el kéne mondanom mindent részletesen?

20/L


2015. márc. 2. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell elmondani, ha neked nem jelent semmit az esemény. Ezek piti dolgok.

Mondjuk ezért baromi gáz a távkapcsolat, de ha neked jó így...

2015. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már csak fél évig lesz távkapcsolat amúgy, ha minden igaz.
2015. márc. 2. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen beszamolni rola, de emlitsd meg, hogy eha felugrasz hozza, hogy ha esetleg kesobb osszebb hozna titeket (mm teged meg a pasidat) a sors, akkormne lepodjon meg, hogy esetleg kozeli fiubarataid vannak
2015. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dehogy fontos, ne viccelj már.
2015. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már "csak" fél év? Az igen!
2015. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így én is azt mondom, hogy ne mond el.


viszont ha velem csinálnád ezt, és egyszer rákérdeznék, hogy milyen gyakran lógsz a fiú haverjaiddal, aztán kiderülne hogy sokat, akkor viszont gyanakvóan kérnélek számon

2015. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell külön elmondani, de azt ugye tudja, hogy szoktál ilyeneket csinálni?
2015. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagy általánosságban tudja, csak nem mondom el neki mindig.
2015. márc. 2. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell részletezni, nem örülne neki.

Ha konkrétan kérdezi, hogy hol voltál, akkor mondd el.

2015. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez így rendben van szerintem. néha-néha azért megemlítheted, de nem kell minden alkalomról beszámolni.
2015. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!