Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan hihetetlen ha valaki nem akar kapcsolatot és nélküle is jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Tudom ezt egyeseknek fura felfogni de azért ez még jobbára mindig választás kérdése.

Viszont ha valaki nem szeretne ebben részt venni akkor már "valami nem stimmel nála" meleg/leszbi,...

Ha meg jól néz ki , kedves, jó a humora... akkor meg még inkább nem értik.


Mint ha a fentiknek egyébként egy is kapcs függvényei lennének. Bár a kapcsosokat se kényszerít senki még se találkoztam még azzal h valaki firtatná X Y kapcsoltat h ez a gyerek biztos meleg de leplezni akarja és hasonló hülyeségek.

Mint ha egyébként nem lenne bőven mit csinálni.

Mint karrier, egyetem, hobbik...



2015. márc. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik nem értik,azok nem bírnak egyedül lenni.
2015. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen mert sokan szinglik akarva, akaratlanul, szerintem a többség abszolút nem érdekli miért nincs társa. Én mondjuk az a típus vagyok, aki eleitől szeretne társat, de nem találtam-ok. Igaz vannak akik jönnek a dumájukkal na hogy állsz a nőkkel, pasikkal, mikor nősülsz, házasodtok már stb, ilyenkor az ember szarul érzi magát ugye.

Persze vannak akiknek nem fontos a kapcsolat, ezt látom többeknél, van akinek nem fér az életébe, annyira elfoglalt, vagy csalódott és fél újat vagy nem érzi szükségét.

2015. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én évekig voltam egyedül és nem foglalkoztam mások véleményével. Jól éreztem magam akkor úgy és pont. :D Ha meg azt hiszik leszbikus vagyok, mi van? Semmi. :D


22N

2015. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szingli vagyok közel egy éve, és több barátnőm is van, akivel ha egy héten többször találkozunk, akkor annyiszor teszi fel a kérdést, hogy van-e már pasim, érdekel-e már valaki, és ha nem, miért nem, és hogy bírom ezt, mert ő megőrülne. Természetesen kapcsolatfüggők, egy hétig nem képesek egyedül lenni. Azok a barátnőim, akik szintén szoktak egyedül lenni, nem kérdeznek ilyet, és megértik, hogy milyen jó is néha csak magunkkal foglalkozni.
2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. márc. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!