Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet 17 évesen a pasimhoz költözni?

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves és már többször mondta , hogy ha akarok odaköltözhetek, amúgy lehet oda is költöznék csak az a baj h a nagymamájával lakik és engem ez zavarna, meg félek h a nagymamáját is zavarná, meg szüleimtől is parázok, h mit szólnának. De azon is gondolkoztam már, hogy megvárom a 18-at és akkor már nem szólhatnak bele, ha elmegyek.
2015. márc. 11. 20:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Nagy butaság lenne.
2015. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Krai még. Gyerek vagy 17 évesen ehhez. :(
2015. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
hát engem nem zavarna ha függenék tőle :D de én úgy vagyok vele hogy most mért ne ha 1szer felajánlotta, meg tök rossz nélküle mindig vele akarok lenni, és mindig tök hiányzik így meg sokkal nyugodtabb lennék
2015. márc. 11. 20:36
 14/32 A kérdező kommentje:
10-es simán eltud tartani dolgozik
2015. márc. 11. 20:37
 15/32 A kérdező kommentje:
Meg azzal jön h nővére is 17 évesen költötzött el 1 pasihoz és 5 évig voltak 1ütt
2015. márc. 11. 20:38
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha jó ötlet, ha nem, 18 éves korodig a szüleid akár az akaratod ellenére, a rendőrség segítségét kérve is hazavitethetnek. Ez a törvény.

Az utolsó mondatodból látszik, hogy 18 éves korod után sem lenne jó ötlet. Neked csak ennyi, hogy jaj mindig együtt lehetünk. De belegondoltál abba, hogy mennyire függőségbe hozod magad? Mi lesz, ha kiderül, hogy ami heti pár órás találkozások keretein belül jól működött köztetek, az a szürke hétköznapokban meg nem jó? Szüleiddel összeveszel, barátod kirak, akkor aztán mi lesz? Mehetsz strichelni, ha enni akarsz...

2015. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Buta vagy.

Tegyük fel, valahogyan eltart 2-3 évig.

Közben abbahagyod a tanulást, jön a gyerek.

Aztán mit csinálsz, ha kidob? Gyerekestül, mindenestül.


Ráadásul még ott a nagyi... igen buta ötlet odamenni.

2015. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
87%
Tökéltesen igaza van mindenkinek, az értelmes válaszokat meg érthetetlenül 20-0% körülre pontozzák. Ki a fene jár erre? Gyerekek? Tanulásoddal mi lesz? Vagy éretségi aztán kezitcsókolom a férfi majd eltart, jön a gyerek 18-20 évesen aztán happy end? Ilyen életet akarsz talán? Én is kb 18 éves korom óta ismerem a barátnőmet, és én is magamhoz fogom költöztetni amint dolgozni fogok és lesz rendes keresetem, de csak akkor ha már ő is befejezte a tanulmányait, jelenleg egyetemista.
2015. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

1. az h nem hagyom abba a tanulást és nem akarunk még gyereket, és ha esetleg véletlenül mégis baleset lenne nem tartanám meg

másik az h jól tudom h 18 éves koromig sajnos a szüleimtől függök ezért gondoltam h majd 18 éves korom után lépek le, aztán utána meg már amúgyis elegyek suli után dolgozni szóval nem kéne sokáig eltartania. Amúgy meg sztem azzal nem lenne gond h hogy jönnénk ki mindennnap mert péntektől vasárnap estig nála vagyok néha 7végégn is talizunk de csak péntektől enegedik a szüleim h ottaludjak :/

2015. márc. 11. 20:45
 20/32 A kérdező kommentje:
Azér6 kösz a válaszokat , de majd a végén úgyis mi döntünk, aztán majd kiderül mi hogy lesz, ha meg szakítunk visszajövök szüleimhez azt csöhh :D
2015. márc. 11. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!