Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet 17 évesen a pasimhoz költözni?

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves és már többször mondta , hogy ha akarok odaköltözhetek, amúgy lehet oda is költöznék csak az a baj h a nagymamájával lakik és engem ez zavarna, meg félek h a nagymamáját is zavarná, meg szüleimtől is parázok, h mit szólnának. De azon is gondolkoztam már, hogy megvárom a 18-at és akkor már nem szólhatnak bele, ha elmegyek.
2015. márc. 11. 20:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%

gyerek vagy még ezzel a hozzáállással,és ezt nem bántásból mondom:)

de egy picit kérlek gondolkozz el..

2015. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
hát lehet de 20 évesen ő is így gondolja mint én..
2015. márc. 11. 20:51
 23/32 anonim ***** válasza:
NEM
2015. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg én se bántásból mondom, de a válaszaid, érveid olvasva eléggé gyerekes a gondolkodásod! Pár év mulva meg megbánod. Iskolád? A függésedre, eltartásodra, munkahelyére vinatkozó elképzeléseid. Olyan könyűnek képzeled!

Hidd el nem az! Tudod milyen könyű elveszteni egy munkahelyet?

2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
84%
hogyha tönkre akarod tenni a kapcsolatotok akkor költözz.. a legtöbb fiatal ezzel rontja el,hogy túl hamar összeköltöznek.. hogyha együtt laktok az olyan mintha már össze is házasodtatok volna csak papír nincs róla.. szóval ha kész vagy egy ""házasságra"" akkor hajrá
2015. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
mi sose fogunk megházasodni már megbeszéltük
2015. márc. 11. 20:56
 27/32 Andrea Henrietta ***** válasza:
89%

Nézd, persze hogy végül úgyis ti fogtok dönteni, de az érveid rémesen gyerekesek. Én 22 évesen nem tudnám nyugodt szívvel viselni hogy a 28 éves párom csak úgy eltartson, pedig neki aztán igazán lenne miből.

Ráadásul odaköltözni a nagymamához... már bocsi, de ez egy elég nagy butaság. Ha még saját lakása lenne a pasinak, akkor még csak csak elmenne... de csak azért hogy megspóroljatok egy kis utazást, ostobaságnak tartom.

Ja, és örülj neki hogy a szüleid egyáltalán azt megengedik hogy 17 évesen minden héten péntektől vasárnapig nála legyél. Engem annó egy ilyenért kitagadtak volna a szüleim. És így utólag visszagondolva, igazuk lett volna. (pedig alig öt évvel vagyok csak idősebb nálad)

Ráadásul az a hozzáállásod is rémesen flegma, hogy majd jövőre "lelépsz otthonról, és akkor már nem szólhatnak bele".

És ha lelépsz, összeveszel a szüleiddel, a pasi meg pár hónap múlva kiteszi a szűrödet, mégis hova mész vissza? Kuncsorogni anyucinak meg apucinak? És ha majd azt mondják hogy "már elmultál 18, boldogulj ahogy tudsz", és nem mehetsz vissza hozzájuk lakni? Akkor mihez kezdesz majd? Gondolj csa meg minden lehetőséget mielőtt elszúrnád az életedet.

Bármilyen jó dolog is a szex, sajnos nem csak ebből áll az élet, és egy jó kapcsolat sem. Még előbb nőjj fel, s csak utána költözz. Addig nincs értelme, hogy te is ott lógj a nagyanyja nyakán.


De persze azt csinálsz amit akarsz, elvégre elrettentő példák is kellenek a világnak.

2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
De dik ki beszél itt a szexről? Én 1általán nem azt tartom fontosnak... Csak 1szerűen jó vele lenni, meg nála sokkal jobbban is érzem magam mint itthon mert a szüleim nem normálisak, paism is megmondta h fogyatékosok és igaza is van
2015. márc. 11. 21:13
 29/32 anonim ***** válasza:
88%

Oké,értem,és ha neadjisten összevesztek, kitesz az utcára visszamész a fogyatékos szüleidhez?Szerinted visszafogadnak a "nem normális szüleid"oszt csőh?

Gondolkodj kicsit el az ilyen dolgokon is,mert bármi megtörténhet.16-17 éves fejjel én is azthittem,hogy neeem az én kapcsolatom az akkori fiúmmal nem érhet véget soha, mi sosem szakítunk,hisz meg volt beszélve ez és az a jövőre nézve. És mi lett? hopp oda a nagy szerelem...

Tőlem aztán csinálj amit akarsz,de ha az utcán kötsz ki talán visszagondolsz a 'kedves' válaszadókra innen:)

2015. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
szerintem meg igyis ugysi csövesz leszek mert szart se tanulok szóval ha pasim befogas akk legalább eltart engem 1 időre
2015. márc. 11. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!