Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Nem szeretném elriasztani.

Figyelt kérdés

A barátomat akit 2 hónapja ismerek kedveskedek neki finom ételekkel, sütikkel, kényeztetem.

Számára ez nagyon szokatlan. Elmondása alapján kellemetlenül érzi magát és kiszolgáltatva érzi magát emiatt.

Mi tévő legyek?

Nem szeretném őt elriasztani magam mellől.


2015. márc. 11. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
szeretné ha visszavennéK kicsit
2015. márc. 11. 22:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól fél, hogy Te komolyan gondolod, ő meg lazább kapcsolatot szeretne.

Legutóbb ismerkedtünk egy sráccal, akibe fülig, és még annál is jobban szerelmes voltam. Miután vittem neki sütit, kibukott a csúnya igazság, bevallotta, hogy ez annyira kedves volt tőlem, és annyira aranyos vagyok, hogy képtelen játszani velem. Szóval se kapcsolat, se egyéjszakás kaland nem lett belőle. :(

2015. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remelem ezert nem fog ,,szakitani velem
2015. márc. 11. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!