Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek? Erteomes válaszokat legyszi

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elég hosszú ideje eggyutt vqgyunk és mostanában egyre több a vita amit rám harit hogy miattam van pedig nem mert minden kis szaron ő kapja fel a vizet és minden problémáját rajtam vezeti le. A barátnő is momdtak hogy ez így nem jó. Most is osszevesztunk és mi legyen?
2015. márc. 6. 06:51
 1/6 anonim válasza:

Mindenképpen próbáld megbeszélni ezeket a "gondokat" vele, és tudatosítsd benne, hogyha ezeknek a megoldása nem sikerül, akkor sajnos lehet nem jó párt találtok magatoknak.

Megeshet, hogy mind a kettőtöknek más lenne az ideálja, vagy csak egyikőtöknek, mondjuk neked ő..

De hogyha már valamelyik fél nem érzi azt, amit a másik, akkor nehézkes megoldani egy ilyen kapcsolatot.

Kompromisszumok kellenek, illetve kisebb-nagyobb változások, és engedések, amik még úgy beleférnek a keretbe.

Ha tényleg egymásnak vagytok teremtve, akkor semmi sem megoldhatatlan, ezt is sikerül majd megoldanotok közösen!

Ha sajnos nem, akkor van egy mondás erre:

Az igazért harcolni nem kell, a hazugságért nem éri meg.

Lehet más fiú is a dologban, de inkább Isten mentsen, hogy ilyesmi fajta probléma legyen..

Lehet valami benne változott meg.

Lehet valami körülötte történt, ami ilyen hatással volt rá.

Próbáld meg kideríteni, hogy miért teszi ezt mostanság veled.

Ha olyasmi a gond, akkor legyél mellette, segíts megoldani azt, és utána élj boldog vele!

A további fejleményekről majd tájékoztass minket..:)

2015. márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Boldogan* Bocsánat a kis szösszenetért,

de ajánlom inkább azt,

amíg van menteni valamit, addig mentsétek,

ha már nem lesz, nem lesz könnyű semmi sem!

Most legyetek boldogok, amíg lehet.

[Előző voltam.]

2015. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az othpni gondok miatt ilyen még kattog mindig egy témán két hétig. régen én is ilyen voltam de megvaltoztam. elmond minden hülyének meg betwgessen feltekenynek pedog sehol semmi.. nem is vagyok az. érzem enis h megvaltpzott.. de mikor rakerdek aztmondja szeret nagyon meg minden. mondott már nagyon rosszakat is és beleprulok enis. ha megprobalok vele le ülni beszélni akkor én leszek a hibás vagy ez a tipikus "jó persze ooe én vagyok a bolond meg stb" magára mondja. és le ráz h gondolkodjak el Csa
2015. márc. 6. 07:07
 4/6 anonim válasza:

Előző kettő vagyok még mindig.

Nem sokára mennem kell, de amint visszaértem a dolgomból majd délután, akkor ezt megvitatom veled, vagy itt, vagy privátban, próbálok segíteni neked, hátha ketten többre megyünk majd, mint eddig mások ebben..:)

Addig próbálj még meg dolgokat leírni, hogy mikről is lennének szók, hogy könnyebb legyen egy fokkal elindulni. Köszönöm!

2015. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm! feltétlen írj :) szép napot!
2015. márc. 6. 07:13
 6/6 anonim válasza:

Késve, de megérkeztem,

Kérlek mesélj majd,

hátha lehetséges megoldani akkor ezt.

2015. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!