Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok beiratkozna egy masszázstanfolyamra?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha nem így lenne, de féltékeny vagyok emiatt.

Azért iratkozott be, mert többször kértem már, hogy masszírozzon meg (és előjátéknak is szeretném néha), de nem nagyon megy neki..Szóval tök aranyos tőle, 25.000-et rááldozott, de én rosszul érzem magam miatta. Volt már valaki ilyenen? Mindenki mindenkit masszíroz ott? És le is vetkőznek (valamennyire)?


Fogjam be a szám és örüljek?


24N



2015. márc. 12. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha elég jó vagy neki, akkor nem feltétlenül. Szerintem eléggé megfegyelmezi magát egy ilyen környezetben. Kérdezd csak meg, milyen nadrágban masszíroz. Hamar észrevennék a többiek és nem díjaznák...

Másrészt meg ha felizgul, akkor mi van? Lehet, hogy máshol éhezik meg, de miért baj az, ha otthon eszik utána? Még abból is csak hasznod van.

2015. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Eddig az volt a baj, h nem maszírozott téged, most meg h végre tesz valamit érted, már az a baj... Hihetetlen ez a női logika...
2015. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ha a tanárra figyel, már ha lehet a gyorstalpalóst tanárnak hívni, akkor nem fog semmire se felizgulni. Azért megy oda, hogy tanuljon és aztán rajtad hisztis féltékeny asszonyán alkalmazza. Örülj, hogy tesz érted!
2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ó egyem meg... a te kedvedért megy masszázstanfolyamra, te meg féltékenykedsz? :-)

Ha felizgul a keze alatt lévő nőkre, azzal nem tud mit tenni, ez független az akarattól, nem tekintheted megcsalásnak. Ettől nem fogja a másik nő jobban érdekelni, mint te! Egyébként nem tudom, hogy működik egy ilyen tanfolyam, de valakin csak kell nekik gyakorolni, és hát kin, ha nem egymáson... ne légy ezért féltékeny!


26/N

2015. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na jó, bár elmondtam neki az érzéseimet, azt is, hogy nagyon rendes tőle és csak csinálja nyugodtan. Belegondoltam, hogy 25 év múlva, amikor fáradtan hazaesek este, amiatt nem tudna tökjól megmasszírozni, mert lánykoromban zavart volna egy hülye tanfolyam, és tépném a hajam:)
2015. márc. 16. 14:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Legyél te az a nő akin otthon gyakorol:)
2015. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Azért zavar, mert pasi, és felizgul a keze alatt lévő nőkre."


Egyszerű vagy, mint a pont, anyukám.

Ilyenen parázni, jó dolgodban nem tudsz mihez fogni...

2015. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!