Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud finoman hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud finoman hozzám érni? Miért kell mindig durvának lenni?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. Nem bunkó, nagyon aranyos romantikus kedves pasi, de kiborít, hogy nem tud gyengéden hozzám érni kb soha. Folyton szorongat, meg bökdös meg ütöget (nem fáj, csak poénból).

Sokszor vevő vagyok rá, szoktunk birkózni is, de azért vágyok gyengédségre is, de ha szólok neki akkor csak megsértődik. Beszéltem már vele erről, szóval ez már pipa, más ötlet van, hogy hogyan tudnám elérni hogy ne mindig ilyen legyen?


2015. márc. 13. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsik vagytok.
2015. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? 13?
2015. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sértődj meg, ne szólj hozzá pár napig, hogy legyen rajta ideje elgondolkozni. Nekem bevált. :P
2015. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Mondjad neki.

"Hee, ne csapkodjá"

ő erre mondani fogja.

"Héjjjtt éve!"

Erre te mondjad.

"Héjjjt éve?Há kint vóta olaszba!"

2015. márc. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3#.... -.-"

Addig nem pipa míg nem oldódott meg adolog.

2 opció van.

Fogyatékos a barátod vagy nem beszéltél vele normálisan.

Kommunikáció.

2015. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak szólj, amikor fáj. Minden egyes alkalommal.

Egyébként, lehet hogy annyira felizgul tőled, hogy mindig be van indulva. Én legalábbis így voltam a csajommal, sosem tudtam, finoman hozzá érni. Bántóan hozta a tudomásomra, hogy nem jó ez neki. Ma már hozzá sem érek.

2015. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20 éves, értelmes ember, ez az egy rossz szokása van.

De amúgy szólok neki akkor is mikor csinálja, hogy ne, meg alapból is szoktam vele erről beszélni, akkor mindig 2-3 napig odafigyel, és megsimogat, megölel, teljesen jó minden, aztán újra kezdődik.

2015. márc. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!