Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök nem érne rátok aznap mert elfoglalt viszont délelött találkozott egy sráccal aki elvileg a barátja..Nekem azért az is rosszul esett hogy találkozott egy fiuval kettesben,ki tudja volt e közöttük valami régebben.Nem zavarna titeket?21/F
2015. márc. 13. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
szerintem megdugta
2015. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2015. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Valoszinuleg azert elfoglalt,mert mar elore meg volt beszelve a talalkozoja. Ha annyira szeretnetek egymast,akkor a bizalom is rendben lenne.

Magambol kiindulva nem kene,hogy ez rosszul essen neked,mert nyilvan szeret a baratnod es nem csal meg. Baratai pedig ugye attol meg lehetnek,h veled van parkapcsolatban?


Viszont ha a lany nem olyan,mint pl en es meg sok mas lany,akkor csak te tudhatod,mivel te ismered,hogy kepes lenne-e megcsalni.


Szoval...az en kapcsolataimban, ilyenen nincs sertodes,mert csak olyanokkal vagyok egyutt,akikben megbizom es tudom,hogy kolcsonosen szeretjuk egymast.

2015. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első két válaszolóhoz.
2015. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
megdugta....
2015. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Jajj, ugyan már. Nekem is van egy fiúbarátom, akivel ha van lehetőségünk, találkozunk, és ha úgy adódik, akkor kettesben. Na és? Ez bőven nem jelenti, hogy megdugna, sőt. Aki barát, azzal sosem feküdnék le, többek között azért is lett barát, mert nem tudnék vele lefeküdni.

Ha megcsalna, valószínűleg amúgy sem mondta volna, hogy délelőtt egy fiúbarátjával találkozik.


Nekem az esne rosszul, hogy ennyire nem bízol bennem, de te ismered, ha adott rá okot, akkor kérdezz rá, hogy amúgy valamikor volt-e köztük valami.


Az itteni válaszolók meg nem normálisak, a pasi lehet, hogy meg AKARTA dugni a barátnőd, de erősen kétlem, hogy ez meg is történt :D Max gondolatban...

2015. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
6 te mennyire naiv kis köcsög vagy
2015. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 6-os tényleg naiv. Szerinted miért akar veled kettesben találkozni a fiúbarátod? :)
2015. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dugja.
2015. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiúbarátom, akit olyan 5 éves korom óta ismerek, együtt kevertük a pisikását, olyan mintha a tesóm lenne, tehát egyrészt egyáltalán nem tekintek rá férfiként, másrészt nem "dobnám" senki miatt. Külsőre se jön be egyáltalán, soha nem feküdnék le vele. Viszont jó fej, és imádom, és 15 éve az életem része, és vagy azzal a ténnyel együtt fogad el egy pasi, hogy nekem van egy régi fiúbarátom, vagy pedig elfelejthet. A sráccal sose volt köztünk semmi, sokszor én segítettem neki felszedni csajt, nekem meg ő adott tanácsokat pasikhoz.

A barátomnak is vannak középsulis lány haverjai, ugyan nem találkozik velük sokat, csak évente kb kétszer, de akkor eszembe se jut hogy rájuk féltékenykedjek. Őket előbb ismerte, mint engem, ha akartak volna egymástól valamit, akkor most nem velem lenne. Ugyan én nem bírom őket, ezért társaságba ha meghívja őket azt nem szeretem, de nem féltékenykedek.


Egyébként az adott szituáció akkor rosszul esne, ha megbeszéltem volna a párommal hogy ezen a napon együtt leszünk, aztán mégse ér rá mert a haverjával találkozik.

Ha előbb megbeszélte vele a találkozót, és ezért nem ér rám, akkor simán menjen csak és érezze jól magát.


20/L

(és egyébként NAGYON féltékeny vagyok, de a régi barátok más tészta :D )

2015. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!