Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Az exemmel már egy éve szakítottunk, annyira fájt, mivel hirtelen ért a szakítás, de olyat tett, amit nem tudtam megbocsátani neki. Egy hét alatt túl voltam a nehezén, mármint a gyomorgörcs és étvágytalanságon. Azóta folyamatosan rossz kedvem volt, de egy ideje egész jól megvoltam, hozzászoktam a helyzethez. Most viszont újra érzem hiányát. Nem találkoztunk már 10 hónapja, mivel külföldön van. Nem tudom, miért hiányzik, ha egyszer úgy meggyűlöltem, hogy nem tudnék vele újra kapcsolatban lenni, még barátként is leszerepelt. Akkor mégis mi a bajom? És hogyan tehetnék ellene, mert a hobbik, sport, tanulás csak ideiglenes megoldások. Előre is köszi, ha valaki tud használható ötlettel szolgálni.
2015. márc. 13. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nem az ő hiányát érzed,hanem csak magányos vagy!
2015. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!