Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megcsókolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsókolt egy barátom, pedig van pasim?

Figyelt kérdés

Van egy pár elég közeli barátom, akikkel nagyon közvetlen a viszonyom, nem csak fiúk lányok is. Sokat lógunk együtt. De az egyik ilyen barátom megcsókolt múltkor, azt mondta nem akar semmit tőlem csak barátként tekint rám szimplán jól esett neki, és én is ugyan így gondolom, azóta sem változott semmi, kicsit sem furcsa semmi és én nem igazán érzem azt hogy megcsaltam volna a páromat, de tudom, hogy nagyon kiakadna ha elmondanám neki. Nem tudom mit kéne tennem. Fordított esetben én megbocsátanék neki, sőt nem is haragudnék egyáltalán, nálam van olyan fogalom hogy baráti csók.

Szerintetek?

20/L


2015. márc. 13. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg is dugtalak volna
2015. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
barátidugás is van nálad? :D
2015. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legyünk barátok!
2015. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2015. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Leszünk barátok, míg leszopol?
2015. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem oké veled valami ha komolyan mondod hogy szerinted van baráti csók,egyébként igen,mondd el neki,ha normális akkor valószínűleg kiakad,ha nem is szakít,egy ideig nem fogja túltenni magát ezen,de lehet megbocsát.

Bár én a helyében nem tenném,mert ha a párom így gondolkodik mint te lesz több baráti csók is,még a végén baráti együttalvás,aztán baráti petting meg majd baráti szex is,mert hát mi a baj ezzel?

2015. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a baráti babát kihagytad
2015. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Baráti csók? :) Egy kicsit poénkodós hangulatban vagy ma, nem? Ez gáz.
2015. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig megcsaltad gyakorlatilag, pláne, hogy semmisnek veszed és normális szerinted. BARÁTI CSÓK?!
2015. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy nem arra az igazi csók csókra gondolok, inkább olyan szájra puszi szerű
2015. márc. 13. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!