Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előre is bocsánatot kérek a hosszú kiírásért.

20 éves lány vagyok. Kiskorom óta dagadt voltam, és ahogy teltek, múltak az évek egyre dagadtabb lettem.

Hogy, jobban lehessen érteni, hamar meghaltak a nagyszüleim (inkább ők neveltek mint a szüleim), aztán az anyám egyre erőszakosabban bánt velem (ha nem csak üvöltözött akkor meg is vert), így mivel se testvérem se rokonom akinek elmertem volna mondani mi történik itthon a kajába vetettem a bánatom. Szóval a lényeg: 19 éves koromra majdnem 120kg-os disznó méretűre hízlaltam fel magam. Aztán tavaly január elején megelégeltem, hogy így nézek ki és elkezdtem fogyózni. Mostanra 62 kg-ra fogytam, és valamennyi izom is lett rajtam. De megmaradt az undorító lötyögős bőröm. Olyan vagyok mint egy kib.szott zebra, meg van egy csomó helyen szakadva a bőröm (pedig kentem mindennel, fóliáztam, mindent megtettem, hogy jobb legyen a helyzet, de maga a családom is nagy darab és mindenkinek ilyen a bőre). Meg kéne plasztikázni a karom, a hasam, a melleim, de valószínűleg sosem lesz annyi pénzem, hogy kifizessem az árát.

Még sosem volt barátom és most már nem a súlyom, hanem a bőröm miatt vagyok gátlásos.

A kérdés: fiúk, ti tudnátok úgy szeretni egy lányt akinek csúnya a bőre??

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. márc. 13. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A te bőröd a túlsúlytól lett ilyen noss én bármennyire is gonosznak véltek nem jönnék össze egy ilyen lánnyal.
2015. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ezért nem fogyok le, mondjuk nekem könnyebb 120kilós férfiként. Állítólag a napozás jót tesz, és a szoli. Ha valakit meg szeretek nyilván nem a teste miatt fogom szeretni.
2015. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy hamar kaptam választ. Igen pontosan ez az, hogy azért lett ilyen bőröm mert nem tudtam magam kontrollálni. Ha pl egy terhesség miatt lenne ilyen a bőröm az valamilyen szinten "mentség", nem teljes mértékben de valamennyire az.

Valahol mélyen, legbelül tudom, hogy nem fogok párt találni csak régóta foglalkoztatott a kérdés és gondoltam kiírom. Azért köszönöm még egyszer a válaszokat.

2015. márc. 13. 13:53
 4/9 A kérdező kommentje:
És csak kérdésként, ha mégis meglenne műttetve a lány és csak pár kisebb heg maradna, úgy lenne bármi esélye??
2015. márc. 13. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
ez azèrt van mert tul hamar fogytál le igy a bõröd nem tudott alkalmazkodni sokkal lasabban kellett volna mostmár max annyit tudsz tenni hogy.mivel fiatal vagy idõvel feszesedni fog a bõröd ez idõ kèrdèse semmi se gyorsitja fel + igyàl minden nap sok folyadèkot
2015. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki téged akar szeretni, így is téged fog szeretni.
2015. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexpartnerként szóba jöhetnél, de hogy beléd tudjak szeretni, azt nem hiszem.
2015. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

#7! Te jó ég...Szexre jó lenne de kapcsolatra/szerelemre nem? Ásd el magad, de jó mélyre.


Vannak jó kis feszeítő tornák, ha van időd minden nap tornázz 1 órát. Nyílván olyan nem lesz a bőröd, mint akinek csak 5-10 kilótól kellett megszabadulni.


Ne legyél ez miatt elkeseredve, igenis vannak normális fiúk, akik ez miatt nem fognak rögtön dobni.

2015. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt egy cikk egy testépítéssel foglalkozó bloggertől, a bőrfeszesítésről, képekkel demonstrálva a hatékonyságot.

Valamennyit hátha segítenek a tippjei, próbáld ki:)


[link]

2015. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!