Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem kimondani a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem kimondani a pasimnak, hogy legyünk csak barátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapja járunk. Nagyon szeret engem, törődik velem, ha rossz napom van képes felvidítani, mindig meghív és sok ajándékkal halmoz el. De én már nem érzek iránta semmit elmúlt a szerelem a részemről. Direkt olyan programokra megyek vele, hogy ne lehessünk kettesben egyedül, mert nem akarok lefeküdni vele. Párszor tudtam volna menni hozzá amikor csak ő lett volna meg én, de inkább kitaláltam egy kifogást. Még nem csináltuk, ő türelmes ezzel, de félek feltűnne már neki a sok kifogás.

Barátnőimmel elmentünk egy közös programra a pasim nélkül, és megismerkedtem egy helyes, jóképű sráccal. Elég egyértelmű jeleket adott, hogy tetszem neki, én is próbáltam a testbeszédemmel viszonozni. Most hétvégén találkozhatnék vele megint, csak olyan rossz lenne kidobni a pasimat. Tegnap elvitt étterembe egyetem után, és közösen elmentünk ruhát nézni, és kifizette helyettem az új felsőmet, és harisnyámat. Olyan jó hozzám, mi van, ha az a srác, akibe szerelmes vagyok, nem törődne ennyire velem? - 24/l


2015. márc. 13. 16:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Boldog házasságban élek, szóval ezt benézted :D
2015. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Amennyiben a kérdés valós, úgy gusztustalannak tartom részedről, hogy az ő nemes érzelmi és anyagi gesztusait te még csak érzelmi szinten sem tudod viszonozni, viszont mégis magadhoz csatolod azzal, hogy nem mondod el neki, hogy érzel, mindezt szimplán azért, mert konkrétan boldogan lubickolsz abban, amit kapsz tőle...ha ez a zord és egyre korcsosodó világ hagyott még benned némi emberséget és tiszteletet más embertársaid iránt, akkor nem húzod tovább az idejét, hanem megmondod neki, hogy már nem tartod megfelelő partnernek, ezzel is megadva neki az esélyt arra, hogy olyat találjon, aki viszonozza az érzelmeit...
2015. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát most úgy őszintén, Te Kedves Kérdező egy piszkos nagy qrva vagy.Csak az a különbség hogy Te semmit nem adsz cserébe.Ahogy elöttem is irta egy hölgyemény(#5) hogy az ilyen nő féleségektől vannak egyre több nőgyűlölők meg általánosító kérdések.Kivánok neked további sok boldogságot az életben.

Remélem hogy ez egy kamu kérdés.

2015. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ő húzza a saját idejét azzal, hogy nem érzi, hogy megváltozott a kapcsolatunk. Ha lenne bennetek segítőkészség, akkor adnátok valami tanácsot, mivel lehetne a lehető legkevesebb fájdalommal elválni tőle. Mert ha beállítok nála, és közlöm vele hogy szakítok, a végén még kárt is tenne magában, olyan szinten oda van értem. Sose volt még olyan pasim, aki ennyire szeretne engem. Ezért nehéz számomra a szakítás.
2015. márc. 13. 16:49
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználni meg könnyű,mi?
2015. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 kendrazoltan ***** válasza:
Már ne is haragudj, de az, hogy ő húzza a saját idejét, az csak egy igazán rossz kifogás részedről, amivel megpróbálod saját magad mentesíteni annak a terhe alól, amit ebben az esetben kizárólag neked kell cipelned. Meg kell értened, hogy minél tovább húzod, annál nagyobb lesz a fájdalom...ő ezt nem fogja észrevenni még akkor sem, ha vannak árulkodó jelek, mert egy szerelmes ember szinte vak...
2015. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Álszent r.ibanc vagy ha nem mondod meg neki.
2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetted volna azzal, hogy nem hagyod, hogy ruhákat vegyen neked...Leültök elmondod az érzéseid, és ennyi. Nyilván szakítás lesz a vége, SEMMI értelme sincs az időhúzásnak. Ha meg érzelmileg (és anyagilag) zsarol téged, hát a te felelősséged, hogy hagyod-e.
2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez a baj a túlságosan ragaszkodó férfiakkal hogy egy idő után már levakarhatatlanok lesznek és megfojtanak a szeretetükkel. Ne hidd el hogy a párod hülye, és nem veszi észre hogy ez egy haldokló kapcsolat, azért hívott meg étterembe és azért vett ruhákat neked, hogy maga mellett tartson ameddig lehet. Szállj ki ebből a kapcsolatból amilyen gyorsan csak lehet!
2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Alap az első találkozásnál hogy rájöjjön az ember hogy a megfelelő párt találta meg vagy nem. Ha nem a nagy Ő akkor kár szopatni egymást.
2015. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!