Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolat, volt barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat, volt barátnő, hogyan kezeljem es mit tehetnék? Lent

Figyelt kérdés

Most kialakult egy új kapcsolatom egy sraccal akivel eddig csak barátság es munkakapcsolat volt köztünk. Neki is egy komoly kapcsolata volt, akivel 7evig volt együtt..persze kisebb nagyobb szünetekkel, de mindig visszamentek egymáshoz. Ők mar féléve szakítottak, a csajnak is kapcsolata van valaki mással. Mi december óta vagyunk együtt. Tudni kell, hogy a lány mindigis rettenetes utalt es féltékeny volt rám régebben, pedig nem volt oka rá. Mindig volt köztünk egy vonzalom, de nem is gondoltunk arra hogy egyszer valami kialakulhat ebből.


En nagyon szerelmes vagyok, es felek hogy elveszítem a barátomat, bár érzem rajta hogy szeret engem, tervezget velem nyárra es távolabbi dolgokról is beszéltünk mar, nagyon figyelmes es törődik velem. A szex is nagyon jo vele. Az utóbbi hetekben amióta "nyilvanossagra" hoztunk közösségi oldalon, es egy kepet is feltettunk, azóta a csaj folyamatosan zaklatja írogat neki, képes commentet írni képek alá.. Pedig neki is új élete van valaki mással. A barátom ezt lerendezte, hogy ne aggodjak mert mar nem érdekli,es csak engem szeret, es sosem volt olyan boldog vele mint most velem. ( elég sok gondjuk volt, sokat veszekedtek.)

Bízom a baratomban, de megis bennem van egy kis félelem, mert mar nagyon rossz lenne nélküle es nagyon megbantana ha visszamenne hozza. Eddig próbáltam nem hisztizni, de belül nagyon zavar. Megértem hogy évekig együtt voltak es hogy néha beszélnek ha valakinek kell valami ami a másiknál van vagy csak ő tud, de mar ha meghallom a nevet, rosszul vagyok. Tényleg egy elég irigy es rosszindulatú lány volt mindigis.

Hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket? Bármi ötlet, tanács nagy segítség lenne. Nem vagyok az a féltékeny típus, de tényleg szeretem a barátomat es nem akarom elveszíteni.

20-21-22 evesek vagyunk szóval meg fiatalok.


2015. márc. 13. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj nyugodt maradni. Huszas éveitek elején vagytok, azaz ha 7 évig együtt voltak, akkor gyakorlatilag együtt váltak felnőtté. Ha nem tányérdobálással ért véget a kapcsolatuk, az azt eredményezi, hogy mindig is szoros lesz köztük a kapcsolat. Fejben nagyon nehéz elengedni ennyi idő után a másikat, akkor is ha a szerelem már elmúlt. Tanulj inkább az ex hibáiból, legyél te az okosabb! ;)
2015. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!