Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megalázkodásnak fogja értékeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázkodásnak fogja értékelni a volt barátnőm, ha megkeresem, hogy rendezzük a szakítás óta fennálló acsarkodást?

Figyelt kérdés

Már több hónapja történt, hogy két év után szakítottunk a lánnyal, igazság szerint közös sár volt (folyamatosan játszotta az eszét, féltékenykedett, szakított, aztán visszakönyörögte magát - én meg hagytam neki, aztán egy ilyen szakítós hiszti után azt mondtam, hogy elég), de ő utólag úgy állította be, hogy én aljasul elhagytam őt, amikor legrosszabbul van lelkileg, meg közben kapott egy vesemedence-gyulladást, az is az én hibám, öngyilkossággal is fenyegetőzött, könyörgött, hívogatott, sírt a telefonban, az ismerőseinken keresztül üzengetett, satöbbi. Nagyon szerettem és most is szeretem még nyilván, de annyira ocsmányul lett vége ennek a kapcsolatnak, hogy ha korábban el is tudtam volna képzelni, hogy egyszer újra megpróbáljuk, most már teljesen kifagyott bennem a szerelem, de sokszor hiányoznak a vele való beszélgetések, és a kicsinyes bosszúi (az egykori közös életünk színterein direktben felbukkan - a velem való találkozást azért kerüli -, mintha nekem akarná mutogatni magát, hogy az én barátaimmal ő milyen jól elvan, az én hobbijaim neki mennyire fontosak, etc) nagyon zavarnak, bosszantanak, kicsit fájnak is, mert nem vetem rá magam semmire, hogy hé, ez az enyém volt, maradjon is az enyém.

Nem lehetne, hogy egyszerűen csak megkeressem, hogy normálisan leüljünk, és megbeszéljük, mi történt köztünk, és lezárjuk végre, és ha nem is lehet köztünk baráti kapcsolat, legalább ne kelljen játszani ezt a hülye játékot? Lehet, hogy még mindig arra vár, hogy visszamegyek hozzá, és ha megkeresem, ezt a győzelmének fogja érezni? Lehet, hogy még mindig szeret, és feltépném a sebeit azzal, hogy találkozzunk? Nem akarok neki rosszat, bármiket is művelt, de baromira zavar már ez az egész, nem az én stílusom se a bosszúállás, amit ő próbál csinálni, se az, hogy én meg tapintatosan próbáljam kímélni az érzéseit, amikor már majdnem fél év eltelt.

Na mi a tökömet csináljak? F/20



2015. febr. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérdésedben a válaszod, brátim.
2015. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Hagyd.
2015. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jelenj meg nala es vissza fogja konorogni magat. Azert fogja meg jobban csinalni, amit csinal, mert mukodik nalad!


Majd talal valaki mast. Ne engedd, hogy a hatralevo eleted tonkre tegye.


Talalj egy ertelemes lanyt, aki viszonozza az erzelmeid es szamithatsz ra, hogy nem olyan, mint az elozo. Az erodet es idodet inkabb az uj lanyra forditsd, mint hoghy ide gyere tanacsert es edd magad.


Nekunk mind volt egy rossz tapasztalatunk es kinottunk belole.

29 eves ferfi.

2015. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
ha be akarsz próbálkozni már meg is alázkodtál mivel ő nem akar tőled semmit. De ha csak szimpla beszélgetést akarsz és erről meg tudod győzni, akkor lehet, hogy van értelme találkozni
2015. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is annak vagyok a híve, hogy legyen normális, haragmentes kapcsolat, a szakítás után. De vannak, akikkel ezt nem érdemes megpróbálni. Ez a nő egy energiavámpír, örülj, hogy sikerült leráznod. Ne keresd!!!
2015. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átgondoltam, és nem fogom megkeresni.
2015. febr. 26. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem keresd fel. Most öszintén inkább ezekre hallgatsz?? amikor csak annyit tudnak amit te itt leirtál.


Én helyetted felkeresném. Azzal semmit sem veszitenék. De azzal igen hogy késobb azon gondolkozok mi lett volna ha felkeresem..


Én felkeresném és letudnám .


26

2015. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!