Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás, mert szerintem be kellene mennie a kórházba?

Figyelt kérdés

A barátommal összevesztünk, mert az apukájának a hét elején elkezdett fájni a térde (szerinte becsípődött egy ideg), de most már a gyomra is annyira fáj, hogy alig eszik.

Erre mondtam a barátomnak, hogy talán egy orvosnak látnia kellene, mert ez C-vitamintól, meg pihenéstől nem biztos, hogy elmúlik. Meg orvos családban nőttem fel, így tudom, hogyha valami nem oké, akkor nem várjuk, hogy elmúljon magától, hanem megmutatjuk egy szakértőnek. A barátom meg kiakadt, hogy ne szóljak bele, az apja nem akar kórházba menni és hogy ne tudjak már mindent jobban... De akkor meg ne nekem panaszkodjon.

Meg az is idegesítő, hogy a családban az Ő szava szent, most meg, hogy felkelni nem bír, le van állva a fél család, mert hogy jaj, a papa nem mondja, hogy mit csináljanak...


2015. márc. 13. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem Te vagy a hibás - de azt szokd meg, hogy a pasik (nagy százalékban ) ilyenek, nem mennek orvoshoz, csak ha már a mentő viszi őket.

Benne van a reakcióban az is, hogy ő is tudja, hogy ezt kéne tenni - meg feszült a helyzet miatt.

Szerintem ne foglalkozz ezzel a kérdéssel, megtetted a magadét, nem menthetsz meg mindenkit. :)

2015. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kellene rögtön kórházzal riogatni, viszont ha a gyomorfájás nem múlik el, vagy legalább nem kezd el határozottan enyhülni 1-2 nap alatt, akkor érdemes megmutatni első körben a háziorvosnak. Ha elviselhetetlen a görcs, akkor pedig ügyelet!
2015. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!