Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt mondja ő nem hibás, pedig...

Azt mondja ő nem hibás, pedig szerintem az. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja nincsen munkám,most lett volna lehetőségem menni külföldre,elég biztosnak tűnt a dolog.Erre a hónapra 50 ezer ft-unk lett volna még,már minden bevan fizetve a hütő is felvan töltve kajával,ami a következő fietség elég lett volna.Az utam 30 ezer ft lett volna,de ezzel lehet megoldódott volna a problémánk.Erre ő jön azzal,hogy majd nem marad pénzünk,meg 10 ezer ft marad majd csak erre a 1.5 hétre.Mondom ha én meg sem probálom,akkor semmi nem marad,így legalább itt a lehetőség,hogy jól keressek és legyen pénzünk.Amilyen lelkes voltam,annyira el is ment a kedvem,leliismeret furdolást keltett bennem,egészen addig mondta ezt a pénzt dolgot.Nem fogta fel,hogy ezen a jövőnk múlik és az,hogy kb 400 ezer ft-ot keressek.De bezzeg,hogy nem dolgozok neki az nem tetszik,de amikor itt a lehetőség nem támogat,inkább lehúz és ilyeneket vág a fejemhez,elötte cirkuszol,teljesen felhúzza az agyam.Oly annyira összevesztünk,hogy nem tudtam elmenni,semmit nem aludtam éjszaka,kellett volna vagy 9 órát utaznom.Miért kell ezt csinálni?A jövőm a jövőnk múlt ezen a ku..rva munkán.
2015. jan. 26. 17:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elindultam autóval,majd hisztizve felhív,hogy jöjjek haza,mert ilyen idegállapotban nem enged sehova.Amiről persze csak is ő tehet,mert ha nyugodtan elenged,hogy tegyem a dolgom,akkor nincs ez.Ennyira sz..arul már régen érezte magam,olyan régen ért siker élmény,hogy nagyon jól esett volna,végre csak egy állás interjúra eljutni,ahol beszélhettem volna idegen nyelven,és nagyon úgy tünt a dolog,hogy össze is jött volna,mert nagyon pozitív volt az ürge akivel beszéltem.
2015. jan. 26. 17:05
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Tán fegyvert tartott a fejedhez, hogy ne menj? Ha el akarsz menni, akkor mész. Ne rá fogd ha nem volt elég akaraterőd.
2015. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

10 ezer forintból ki tudott volna jönni, így hogy minden ki van már fizetve. Talán az a baj, hogy nem akarja, hogy elmenj külföldre, mert nem akar távol lenni tőled. Csak ezt így nem akarta kimondani, ezért kitalált mást.

Beszéljétek meg nyugodtan, hogy hogyan képzelitek el a jövőt, milyen lehetőségeitek vannak, mit választotok ezek közül, hogy ha legközelebb lesz ilyen munka lehetőség, akkor már ne kelljen vitatkozni semmin, hanem előre meg legyenek beszélve a dolgok.

2015. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarom a párodat védeni, de egy állásinterjú kicsit sok lett volna 30 ezer forintért. Az, hogy az ürge nagyon lelkes volt, semmit nem jelent. Minden fejvadász és felvételiző nagyon lelkes, szinte minden jelentkezővel. Attól még az állás nem lett volna fix.

Mondjuk ha annyira vágytál volna arra az interjúra, akkor szépen készülsz rá. Beülsz a kocsiba és mész. Vagy neked engedély kell??

De ha tudod, hogy csak 50 ezer forintotok van, akkor a nagyon lelkes ürgével lehetett volna telefonon beszélni, hogy tekintettel a nagy távolságra, az interjút készítsétek el skype-n kamerán keresztül.. Sokan csinálják így.

2015. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ja én félreértettem, azt hittem, hogy biztos lett volna a munka. De azért a lényegen nagyon nem változtat. Előre tisztázni kell, hogy merre tartunk, mit akarunk.

2-es voltam

2015. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Jaj és 3-as voltam, csak a kérdező hozzászólását nem számoltam először :D
2015. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves első.Nem nem tartott fegyvert a fejemhez,de elég erősen lelkiiseret furdolást keltett bennem,és mivel a társam,felelőséggel tartozom feléje.


ma 17:12


Már régóta tudja,hogy menni akarok,már régóta mondtam neki.Ráadásul nem is lett volna rossz,mert tudtam volna egy ideog,ismerősöknél lakni.Héétvégente pedig hazajöhettem volna.Még ha az utazást és a szállást is leszámítom,akkor is maradt volna tisztán vagy 250 ezer ft a zsebembe,úgy hogy minden hétvégén itthon vagyok.Ráadásul nem kamu munka lett volna,nem beszélve arról,hogy a szakmámban dolgozhattam volna.

2015. jan. 26. 17:18
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 17:14


Nem fejvadász volt,közvetlen a cég igazgató keresett meg telefonon.Majd utána küldött egy emailt is,hogy menjek,mert első sorban rám gondolt.Amikor elküldtem az állásra a jelentkezést,még aznap kaptam egy telefont,hogy ha érdekel a munka,akkor menjek el egy interjúra,próba nappal egybekötve,amit kifízetnek.Magyarul a pénz visszajött volna,ha nem is teljes egészében,de a próba napra,olyan 50-100 euro között szoktak adni.Voltam már így régebben,2 nap próba napot,ki is fizették,a az utiköltségem,akkor is visszajött.Végül fel is vettek akkor is,szóval van benne rutinom.

2015. jan. 26. 17:23
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, minnél többet írsz erről a munkáról, annál egyértelműbb, hogy te vagy itt a balek. Ha a párod azt mondja ugorj a kútba, azt is megteszed, mert hát a párod és lelkifurdalásod lenne különben??
2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja balek voltam és nem sza..rtam rá,utólag már rájöttem.De hát hibákból tanul az ember ugye.Többet csak is magamra hallgatok az tuti és nem érdekel ki mit gondol!!Csak hátén ilyen hülye lelkiismeretes vagyok.
2015. jan. 26. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!