Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, megcsalásnál viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megcsalásnál viselkedtek így?

Figyelt kérdés

A párom mostanában furcsán viselkedik.A telefonját vagy magánál tartja, vagy olyan helyen, hogy ne legyen szem előtt. Régen mindig levolt téve az asztalra és kész. Ha telefonál kimegy a helyiségből. Egész délután eltűnik, azt se tudom mi van vele.

Este ha kezdeményezek, akkor nem elutasító, van hogy ő kezdeményez. és az az érdekes, hogy szex téren nem változott semmi..


Alig beszélgetünk, sokáig dolgozik, többet mint régen.. Nem ér hozzám úgy, nem csókol, más sokszor fontosabb.

Néha füllent, erre rájövök, és ha felhozom neki akkor fel van háborodva és veszekszik.



Lehetséges hogy egy 3. személy van a dologban ?


2015. márc. 14. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod hogy viselkedek a megcsalásnál?

Sehogy! Mert nem csalok meg senkit.

2015. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem nyúlhattam a párom telefonjához, a számítógépen megváltoztatta a jelszavakat, törölte az előzményeket. A szex az nálunk is megmaradt,de éreztem hogy valami nem oké. Megcsalt engem, ez ki is derült.
2015. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is titokban tartom a magánéletem, ha kapcsolatban vagyok.
2015. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, vszinu más jelölt(ek) lehetnek a dologban
2015. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!