Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti is ennyire berágnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti is ennyire berágnátok a barátnőtökre ha kilakkozná a körmötöket miközben alszotok? :D

Figyelt kérdés

Ráadásul bosszúból volt, mert ő is szemétkedett velem, úgyh fogtam és kifestettem az összes körmét szép vörösre, amíg horkolt :D

Aztán reggel mikor észrevette olyan szinten bunkó volt velem, h fogtam elvittem a lemosót és elhúztam suliba, mondtam h oldd meg magad akkor ha ilyen vagy :D

Azóta nem szól hozzám meg ilyenek, most tényleg ennyire nagy világvége ez? :D Már egy csomó sráccal volt h buliban kifestettük a körmét mikor részegen bealudt és sose volt ekkora sértődés belőle.

Szerintetek én vagyok a szemét, nekem kéne kiengesztelni (úgy h közben ő meg tök bunkó dolgokat mondott nekem)?

Ja és mielőtt 5 évesnek néznétek 17 évesek vagyunk :D csak én ilyen hülyülős típus....


2015. márc. 14. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
De szemét vagy! :D Ezért 1 hét kú-rásfogságot kapnál, napi 5 menettel. :D
2015. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, de ezért egy szakszi tuti járna cserébe :D ja, és bő nyállal :D
2015. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteletlenségnek vette ezt a cselekedetet tőled, és ez nem hülyülés hanem egyszerűen éretlenség, akkor lenne hülyülés ez egy kapcsolatban ha a párod is annak veszi.Ha neki az lenne a hülyülés hogy pl: kábelkötegelőt rak a füledre mert mérges rád és azt szeretné, hogy úgy nézz ki mint egy tünde majd eldugja az összes kést és ollót és egész nap úgy kéne mászkálnod mint Thranduil te se lennél boldog.
2015. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó poén volt:D
2015. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Èn,ha nekem ezt csinálnám,mondanám neki,hogy legalább a kedvenc színemre festetted volna ki.De utánna úgy szájba qr-nálak,hogy többet nem csinálnál ilyet.(Őszinte voltam).
2015. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
Amíg nem a szemöldököm szednék ki,addig nem gáz.
2015. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ez olyan vicces kérdés! :-) #3-as válasza is.
2015. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én is besértődnék ha mondjuk reggel munkába kéne mennem és egy ilyen dolgot művelne...ha vasárnap reggel erre kelnék azt poénnak venném, de munkanapon elég gáz szitukat szülhet, főleg ha a főnök elkönyvel valami travinak, vagy melegnek :D
2015. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez durva... :DD

én tuti berágnék :D

2015. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a hülyülős lányokat, de azért ez sok volt.....:D

Egésznap búzának fogják szegényt hinni..xD

2015. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!