Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 hónapja vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 hónapja vagyunk együtt párommal, és kezd el laposodni a kapcsolatunk. Ő dolgozik (elég sokat) én tanulok, és egy pár hónapja elég monoton a kapcsolatunk tv-t nézünk lefürdünk alszunk kb ennyit csinálunk együtt?

Figyelt kérdés
Javaslatokat kérnék azoktól akik jàrtak így, és hogyan tudtàk megoldani? Én 20/L pàrom 22/F
2015. márc. 14. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőlj fel :-)
2015. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változatos, kielégítő szexszel sok mindent fel lehet dobni, hétvégente eljárhatnátok esetleg valami közös programra, azért ez szerintem mondjuk havonta csak beleférne. A kapcsolat is olyan, mint egy növény: gondoskodni kell róla, mert különben kiszárad, elsorvad.
2015. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
járjatok el többet együtt szórakozni,moziba,étterembe stb...csinálj romantikus estéket főzzél neki vegyél szexi fehérneműket lepd meg őt...am elég korai még 21 hónap nem sok ahhoz hogy ellaposodjon egy kapcsolat...21 hónap még semmi...
2015. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!