Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyanokba szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanokba szeretek bele, akiknek nem volt egyszerű az életük? 19/L

Figyelt kérdés

Ez nagyon különös dolog. Nem tudom, hogy miért van így. Talán azért, mert nekem sem volt egyszerű az életem.

Kétszer voltam eddig reménytelenül szerelmes. ( illetve most is az vagyok ) Az első fiúról tudtam, hogy elváltak a szülei és gyakorlatilag apa nélkül nőtt fel.


A második fiúról nem tudtam sokat, mikor beleszerettem. Egy nap közölte velem, hogy egy évvel azelőtt meghalt az édesanyja. Talán emiatt még jobban beleszerettem. Ő is kedvelt engem, de szerintem ő úgy érezte, hogy csak sajnálom, így nem lett az egészből semmi.


Nekem elég a szemébe néznem valakinek, hogy szimpatikusnak tartsam. Úgy hiszem, csak az tud igazán önfeledten nevetni, aki tudja, milyen az igazi fájdalom.


Az a két fiú imád nevetni. :) Azt nagyon szerették, ha önfeledten nevettem velük. Az első azt kedvelte, ha énekeltem és rajzoltam. A második mindenben dicsért, és azt mondta egy angyal vagyok.

A barátaim voltak, én viszont szerelmes lettem és ez tönkretette a barátságomat velük. Tisztára szánalmasnak tartom magam, így utólag.


Ők fiatalabbak nálam. Kicsit talán anyáskodni is akartam felettük. Ilyen típus vagyok. El hiszem, hogy van, akit ez taszít.


Most elég kellemetlen helyzetben vagyok. A 11 évvel idősebb tanáromba szerettem bele. Egyszerűen azért, mert kedves velem, biztat, hogy írjak és szerinte aranyos és imádni való vagyok. Nagyon szépen nevet. Az ő szemében is van valami sejtelmesség, valami titokzatos.

Fogalmam sincs, hogy az ő fejében mi járhat. 5 éves volt, mikor meghalt az édesapja, az édesanyja nevelte fel. Az ő élete sem lehetett egyszerű. Egy férfinek apa nélkül felnőni, különösen nehéz lehet.

Harmadik éve van az iskolánkban, két évet tanít, nincs senkije.

Nem vagyok ostoba, tudom, hogy ennek a szerelemnek annyi értelme sincs, mint az előző kettőnek, nem is reménykedem, csak abban, hogy elmúlik.


Azonban így végiggondolva, hogy nehéz életű emberekhez vonzódom... nem is tudom mit gondoljak.


Talán azért van ez így, mert azt akarom, hogy megértsen valaki. Nincs túl sok barátom, sokan megvetnek, a szüleim sem ismernek el. Nagyon rossz volt így felnőni.


Talán azt hiszem, ha valakinek hasonló élete volt, az könnyebben elfogad és könnyebben megszeret. Ugyanakkor azt is gondolom, hogy másoknak csak teher lennék, mert sok a gondom. Senkinek sem kell olyasvalaki, akinek sok problémája van...



2015. márc. 15. 12:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Akibe beleszerettem, az adott is nekem valamit. :) Éreztették velem, hogy van helyem a világban és növelték az önbizalmam. Azért szerettem meg őket, mert úgy éreztem, ők elfogadnának engem olyannak, amilyen vagyok.


Nem tudom, miért utálnak annyian. Más elveket vallok, ennyi. Nem vagyok bulizós típus. Rendes kislány vagyok. Van, aki szerint ez nem menő. Sokak szerint nem az.

2015. márc. 15. 12:59
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor látom nem csak erre felé vannak gondok, és azért ezt sajnálom:(
2015. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kettes, örülök, ha találtál a kérdésben valamit, ami elgondolkodtató a számodra. :)


Kedves Nooname, sajnos mindenhol ez van, szinte... Szomorú, de ez van. :(

2015. márc. 15. 13:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Remélem valamilyen szinten megtanulod/megtanultad ezeket a gondokat figyelmen kívül hagyni, legalább akkor amikor nem dörgölik az orrod alá.
2015. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, igen. Néha eszembe jut, de akkor igyekszem lekötni magam. :)
2015. márc. 15. 13:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Helyes, próbálj meg ne ezen agyalni mert csak rosszabb lesz:)

Kösd le magad és nevess sokat. Ez szerintem sokat segít:)

2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy a kérdésed, kommentjeid alapján itt kérdező. Sajnos vannak emberek, akiknek ideje korán "fel kellett nőniük". Ez a világ már csak ilyen. Éppen emiatt sokkal jobban értékelik a szeretetet, és adakozóbbak. Ismertem pár árva kislányt egy munkám során, olyan szeretettel ajándékoztak meg, és ragaszkodással, mint senki olyan, akinek családja volt/van. Talán éppen ezért is lehettek olyan szeretetéhesek, ahogy a te srácaid is, és valahol te is. Meg egy kicsit én is. Meg nyilván mindenki, de tényleg van, hogy idő előtt kell felnőni. Mindenkinek van gondja persze, de nem mindegy, hogy mi a tétje. Az, hogy kivel-hova, mikor menjen bulizni, nyaralni, amire már lefoglalták a repjegyet, de mégsem indul akkor és át kell rakatni, vagy az a gond, hogy nincs mit ennie, nincs apja-anyja, barátja...vannak különbségek a gondok között, aláírom. Nyilván azért barátkozol ilyen emberekkel, mert hasnszőrűek, és van fogalmuk a világlátásodról, magyarázkodás nélkül megérteted magad velük, és őket is megérted. Egy húron tudtk pendülni. Míg egy olyannal, akit nem értek ilyen jellegű nehézségek, nem tudnál egy rezgésen lenni, vagy csak nehezen, mert neki egészen más jelenti a probléma fogalma.
2015. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!