Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm életes a foci?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja vagy egy barátnőm, aki imádja a focit. Ahol lakunk egy kis városban van egy NB 3-as foci csapat akinek a meccseire mindig elmegy. Idegenbeli meccsekre és hazai meccsekre is. A „kemény” maggal van állandóan, szóval káromkodik a játékvezetőkre, kisbál. Hétköznap alig találkozunk Ő még tanul én dolgozom. Így a hétvége maradna ami közös de szombaton meccsen van. Ha valahova messze utaznak reggel elindulnak késő délután haza ér vagy este. A foci csapat ismeri, ha bárkivel találkozunk a városban vagy valahol puszi-puszi és úgy elbeszélget, velük mintha én ott sem lennék. Én személy szerint gyűlölöm a focit. Mikor megismerkedtünk tudtam, hogy szereti a focit, de azt hogy ennyire nem gondoltam volna. Tanácstalan vagyok sokszor megfordult már a fejemben, hogy inkább hagyni kellene ezt a kapcsolatot, de soha nem sikerült még kimondanom. Szerintetek mit kellene tennem?



2015. márc. 15. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el. De szerintem nem fogjátok sokáig húzni együtt.
2015. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veteran1978 ***** válasza:
Ha szereted a csajt,elfogadod így a hobbijával együtt!
2015. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Titokban a focicsapat dugja..
2015. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy a csudába tudott pont egy olyan pasival kezdeni aki utálja a focit?A férfiak 99%-a szereti a focit vagy közömbös iránta,de csak kb.1% aki kimondottan utálja és ő pont egy ilyen faszit fogott ki.Hogy sikerült ez?
2015. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sok közös van bennünk, kivéve a foci..

Az biztos, hogy a foci csapat nem dugja..

Köszönöm a válaszokat

2015. márc. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!