Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogyan viselkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan viselkedtek ha együtt vagytok valakivel, szerelmesek vagytok de a lány nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Elmondjátok neki? Vagy titkoljátok? És vele szemben hogyan viselkedtek ennek ellenére?
2015. márc. 15. 01:17
1 2
 1/11 Marko polo ***** válasza:
Ha tudom, hogy nem tetszek neki , meg nem is adna bele a kapcsolatba, otthagynám ... Nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel...
2015. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Leginkább ugy viselkedek vele ha nem szeretm, mint egxy barát.

21f

2015. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már együtt vagyok a lánnyal akkor ott már van valami.... Vagy én gondolom rosszul?
2015. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"együtt vagytok valakivel, szerelmesek vagytok de a lány nem viszonozza"

most akkor minek is vagyunk együtt? mi van??

2015. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Úgy össze se jönnék vele.
2015. márc. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Együtt vannak de a lány nem szerelmes, kedveli a fiút meg szereti mint embert jól érzi magát vele de szerelemről még nála nem beszélhetünk. Viszont a fiú lehet szerelmes csak ő meg nem mutatja ki. Lehet pont ezért mert a lány megmondta hogy nem szerelmes, és a fiú ezért nem meri elmondani
2015. márc. 15. 01:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Pár hete tart ez a kapcsolat
2015. márc. 15. 01:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt csak ilyenben részem. Hát, én sokáig próbálkoztam, elhívtam mindenhova, ajándékot is vettem neki. Társaságban rá figyeltem a haverjaim között, igyekeztem mindig szóval tartani. Azután meguntam ezt, rákérdeztem nyíltan és elmondtam mindent. :D Hát... ha más nem, de egész jó barátok lettünk, több hónapig lógtunk még együtt, mint barátok. 21/f
2015. márc. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piriiiii ***** válasza:
Tanulj már meg fogalmazni, KÖNYÖRGÖM!
2015. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Titkolni?? XDXD 12 éves...

MIndnekivel ugyan úgy viselkedek.. logikusan.

Természetesen elmondanám.

2015. márc. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!