Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőmnek majdnem csak fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmnek majdnem csak fiú "barátai" vannak, és nagyon féltékeny vagyok rájuk. Mit kellene tennem h ne legyek az?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 23:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

hát ez barátnődtől is függ. vannak olyan lányok akik jobban kijönnek fiukkal( mint én is mert egyszerűen nem vagyok elég nőies lélek ahhoz, hogy barátnős dolgokat csináljak) meg a másik, hogy imádja a farkak figyelmét.

Mindenesetre ne utasítsd el őket, hanem próbáld te is megismerni őket menjetek el közösen bulizni, hogy lásd milyen a viszonyuk. Illetve szabj határokat, amik ugy érted, hogy megnyugtatnak pl. nem üljön az ölükbe, ne aludjon náluk...

2010. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Dörgöld az orruk alá, hogy veled jár, nem velük. :D Áh, csak vicceltem, ez kicsinyes lenne és nem okozna tartós elégtételt.

Viszont gondolj erre. Mármint arra, hogy van oka, amiért a barátnőd a sok fiú barátja helyett téged tart érdemesnek arra, hogy veled legyen. :)

2010. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Fogadd el. Erre nem lehet megfelelő tanácsot adni, mert ennek egy belső változásnak kell lennie. Ez olyan dolog hogy ha túlságosan érezteted vele, annál szarabb lesz, és akár alaptalan, akár alapos a féltékenységed akkor is a barátnődön múlik majd a döntés, hogy odébb áll-e, vagy pedig melletted marad, nem pedig rajtad vagy a többi srácon.


Ha bele gondolsz abba, hogy teszem azt ezek a srácok nem léteznének, és a barátnőd meg akarna csalni, akkor is megtenné adandó alkalommal, ez nem azon múlik hányan ugrálják körül. Az érzés amit érzel tehát felesleges, és önromboló. Ha nem bízol meg eléggé benne, akkor a bizalmatlanságod lesz a veszted.

2010. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
a féltékenység benned, van, magadban kell legyőznöd! még most, mert nagyon rossz tanácsadó...gondolj arra, hogy haver lehet akárhány, de a szerelme csak te vagy!
2010. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat,de az is nagyon zavar h van egy fiú a telefonjában akivel sosem találkozhat mert "híresség"(filmsztár)mindenhol ő van nála kirakva és róla álmodozik mindig...
2010. febr. 15. 23:29
 6/27 anonim ***** válasza:
A filmsztár-rajongásból 16 éves korára ki fog nőni. Ha idősebb, ott komoly gondok vannak.
2010. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
h milyen jóképű meg aranyos stb...
2010. febr. 15. 23:30
 8/27 anonim ***** válasza:
ezt biztos hogy nem csak beképzelted magadnak? mármint biztos hogy ez tényleg így van?
2010. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem beképzelem.csak mondja másnak h bárcsak ő lenne a pasim ...meg persze nekem is vhogy jelzi.
2010. febr. 15. 23:32
 10/27 anonim ***** válasza:
Mondogasd, hogy neked meg bárcsak Megan Fox lenne a barátnőd!
2010. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!