Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bnőmnek majdnem csak fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmnek majdnem csak fiú "barátai" vannak, és nagyon féltékeny vagyok rájuk. Mit kellene tennem h ne legyek az?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 23:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy úszni mész, de hogy csináld hogy ne légy vizes.


Ha a barátnőd pasikkal barátkozik akkor potenciális veszélyben van! Márcsak statisztikailag is!


Persze ezt nem kéne tetézni azzal, hogy féltékenykedsz! Illetve csak egészséges mértékben!


Mindig te legyél neki a tökéletes, az izgalmas a változatos, és az akinél még részleteiben sem lehet izgatóbb pasit találni.


Persze ez így túl nehéz. Kb annyi esélyed van mint ugróiskolának az aknamezőn! De ez van!

Az életben vannak nehéz helyzetek.

2010. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

tegnap 23:42


Ez természetes! Szinte mindenkiben motoszkál ez a vágy! Ez természetből jön! A szerelem csak akkor áll útjába ha nagyon lángol.

Tedd te is ezt. Valószínűleg utána újra összejöttök és minden más lesz, és hamar szakítotok. Maradjunk a realitások talaján!

Vagy húzzátok pár évig és azért szakítotok, mert mindkettőtöknek hiánya lesz.

2010. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyunk. Az én barátnőm külön élvezi, ha féltékennyé tehet. Nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet, de megbeszéltük, hogy vagy szakítunk, vagy pedig abbahagyja a fölösleges célzásokat. Mindketten tudjuk, hogy nem tenné meg, de akkoris zavaró. Ő inkább abbahagyta, még véletlenül sem mond semmi hasonlót. Az, hogy rengeteg barátja van, nem jelent semmit. Ha fölöslegesen idegesíted magad csak rosszabb lesz. A kapcsolat elején én azzal kezdtem, hogy azt csinál amit akar, akkor amikor akar, csak ne csaljon meg. Bízz meg benne. Neked is vannak lány barátaid. Jobb ha megszokod, hogy senkit nem lehet elzárni az ellenkező nemtől. Ha akar úgyis megcsal, ha csak barátnői vannak. Ha nem akar, akkor sehogy sem fog. Csak annyit tudok ajánlani, hogy fölöslegesen ne idegesítsd magad, mert az a kapcsolatnak nem tesz jót. Ha úgy van, beszélj vele :)


19/f

2010. febr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez az "Azt csinál amit akar, csak ne csaljon meg!" nem ilyen egyszerű. Ugyanis ebbe simán belefér olyan aminek az egyenes következménye a megcsalás.

Van az a szám hogy "Védeni kell, néha a biztosat is félteni kell!"

Vannak helyzetek amikor a kísértés olyan nagy hogy szinte fizikai fájdalmat okoz ellenállni!

2010. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2010. febr. 16. 21:20
 26/27 Beviz Elek ***** válasza:

02:26 vagyok


Lehet velem van a baj. Én azt vallom, ha valaki szeret, nem megy bele olyan helyzetekbe. Sajnos sokat csalódtam a lányokban. Eddig szerencsére a jobbik helyzetben voltam. Volt egy lány, aki már verte, mikor kiderült, hogy van barátja. A másik a mostohaöcsémmel 2 napja szakított és rámmászott. A harmadik mondta, hogy van barátja, de végülis lefeküdt velem. A negyedik éppen a ... végén ült, és simogatott. Nem szeretném sorolni. Egyedül a 2. esetben mondtam nemet a lánynak. A többiben nem érdekelt, mert nem ismertem az "áldozatot" és nem az én dolgom hűségesnek lenni. Ha normális lánnyal találkoztam, bármit tehettem, bármennyire részeg lehetett, nem tette meg. Nem vagyok ezekre büszke, de az ismerősöktől rengeteg ilyet hallani. Szerintem ha valaki szeret, el tudja dönteni, hogy mi helyes és mi nem. De lehet, hogy túl fiatal vagyok és kevés a tapasztalatom... Lehet később változik a véleményem :S

2010. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:23


Én elkaptam volna a rámmászott csajt is.

Kb ez olyan mint a viccben:

- Rendben van fiam qurvapecér voltál, ezért mondj el 10 üdvözlégyet és egyél meg 3 hámozott citromot!

- Citromot meg minek?

- Hogy lesorvadjon az a nagy önelégült vigyor a képedről!!!


Ha szeret akkor....

Akár szeret akár nem, vannak olyan helyzetek amik bőven nem férnek bele a megcsalás kategóriába, és láthatatlanul is odavezetnek hogy megcsalod a párod! Ezek többsége kivédhetetlen! Ugyanis ha belülről valami igazán űz, akkor semmi sem érdekel.


Irigyellek a csajok miatt. A csajokat pedig tisztelem, mert meg merték tenni amire vágytak, ahelyett hogy magukat sanyargatták volna a tartózkodással, mivel nyilvánvalóan "nem volt meg mindenük".

2010. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!