Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomra féltékeny voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomra féltékeny voltam, és még így én hoztam majdnem össze egy csajjal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mert az iwiwen kapott egy reklámlevelet egy csajtól

én meg elkezdtem hisztizni, hogy ki ez a csaj, biztos ismeri, így megnéztük az adatlapját, és egy szép, fiatal lány

1 hét múlva írt neki a barátom levelet

és otthon nekem azt mondta, hogy a féltékenységemmel én viszem bele a rosszba, de azt nem mondta, hogy levelet írt

csak azóta ahogy telt az idő, megengedte, hogy használjam az iwiwjét, és visszaírt neki a csaj, ajánlani egy újabb oldalt és a levél alján, volt hogy mit írt neki a barátom puszi aláírással(amit nem nagyon használunk, csak ha tetszik valaki)

most ahelyett, hogy kitöröltem volna gyorsan a csaj levelét és lezártam volna a kapcsolatukat

megkérdeztem a csajtól, hogy mi célból leveleznek(ami hülye kérdés volt)

a barátomnak meg írtam sms-t hogy ez mi

szóval ha ezek összejönnek, az én hibám.

ja és amúgy azért vok féltékeny, mert a pasimnak mindig vannak ilyen simlis dolgai, de nem csal meg, ezért csak nem bízom, de nem tudok szakítani

segítsetek kérlek most mit tegyek?


2010. aug. 25. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem is csodálkoznék ha inkább az iwiwes csajt választja, mert baromi hisztis vagy.
2010. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább az iwiwes csajt választanám.
2010. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de azért vagyok hisztis, mert mindig vannak csajos dolgai!!!

kapcsolatunk elején 4.hónapban pl megtudtam hogy társkeresőzik!!!de az is ártatlan levelek voltak csak kép nélkül

szóval mindig a határt feszegeti

2010. aug. 25. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Feszegesd a határokat te is mindig.


Ezt az esetet nézve viszont azt mondom, hogy túllépted az egyévi megengedett hülyeség-keretedet vele.


A puszit minden idióta csaj használja mindenkinek. Nekem is írt már olyan csaj puszit, aki utána kikosarazott, de olyan is, aki csak a haverom, szóval nem csak olyannak ír ilyet, aki tetszik neki.

Egy rohadt reklámot küldött. Nekem is szoktak.

2010. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm. 18 éves fiú vagyok. Barátnőm is tök féltékeny mindenkire körülöttem. Bevallom van egy lány osztálytársunk volt, aki iszonyatosan tetszik nekem, elképesztően. De ettől függetlenül a barátnőm is ugyanígy tetszik, és semmiképp sem csalnám meg. Ha tudnám hogy nem bírnám a másik lány nélkül akkor inkább megmondanám a barátnőmnek hogy szakítsunk, és csak utána kezdenék bele a másik kapcsolatba. Nem vagyok gernyó hogy a háta mögött vele kavarok..

Ja és ezenkívül megnézem a csajokat a városban, barátaimmal csajokról dumálunk, ki a jó és miért, de ettől én nem csalom meg, és nem érzem hogy a határt feszegetném. Mivel attól hogy van egy barátnőm akit szeretek, más még tetszhet nekem, nem igaz?

Viszont ő is tök féltékeny, és néha már nagyon elegem van ebből, mivel sosem adtam okot a kételkedésre..

2010. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bevallom van egy lány osztálytársunk volt = bevallom egy volt lányosztálytársunk..
2010. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a barátom írta a csajnak a puszit!!

és anno amikor mi leveleztünk nekem soha nem írt végére, hogy puszi, és mondta, mert az neki túl közvetlen, és amíg ismerkedik, addig nem ír ilyeneket

a csaj csak reklámlevelet küldött sziá-val a végén

2010. aug. 25. 10:50
 8/9 A kérdező kommentje:

10:49-eshez

próbálok/tanulok bízni a páromban

most nem erről van szó

hanem mit tegyek, hogy ne jöjjenek össze

a barátomnak írtam egy ne haragudj sms-t, meghogy a csaj csak reklámra használja őt és örültem volna, ha ezt tudom, mert akkor nem kapok frászt

2010. aug. 25. 10:52
 9/9 A kérdező kommentje:

legalább véleményt írjatok légyszi

vagy mit tennétek?

2010. aug. 25. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!