Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Feldobod a napom :D" - mondja a leány?

Figyelt kérdés

Van egy lany ismerősöm. Sokat beszéltem mar vele élőben is es facen is. Mindig megnevettetem. Múltkor beszéltem vele facen, es megint valamin nagyon nevetett (xd) es ekkor hagyta el az ujjai a következő betűket a billentyűzeten ebben a sorrendben: feldobod a napom :D

Mire merjek gondolni ezzel kapcsolatban?

Szerintem mindneki tudja mi lenne a kérdésem. Tudjatok... Vajon... Tetsz.... ? Nem, mi? Tudom, tudom, friendzone.

Azért ha valaki mer erre válaszolni bármit is, annak köszi



2015. márc. 15. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az enyémet is feldobhatnád :P

ráférne...

2015. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nevetett és jó kedvre derítetted. Ha már régóta ismeritek egymást, akkor tuti friendzone.
2015. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

friendzone...

Lépj tudd meg h mi a helyzet ne ölj bele több időt...

találka csók kísérlet ha jól alakul a dolog

Én sokadszorra fürödtem be ezzel, pont most legutóbb is nem tudom miért de csak egy barátot látnak bennem pedig állítólag nem vagyok rossz pasi...

2015. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ezt még nem kéne egy szerelmi vallomásnak venni... szimplán annyi h elmehetnél az udvari bohócának.
2015. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Feldobom ha akarod. 1. Nek...


Ő kb par hónapja ismerem, es nem nagyon beszéltem meg vele olyan tengernyit, inkább facen.


Kosz mindnekinek eddig

2015. márc. 15. 23:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Hu az de jo! Udvari bohóc! Fa*za!
2015. márc. 15. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sok mindent elárul a testbeszéd. Figyeld a karjait, a gesztikulációját, a pillantásait, a szavait. Kiderül könnyen, ha tetszel neki nehéz takarni a legtöbb esetben.
2015. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es honnan tudom h tetszek neki? Ha bepucsit? Vagy milyen szögben kell lennie a karjának? Hogy van ez?
2015. márc. 15. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:

"Es honnan tudom h tetszek neki? Ha bepucsit? "


Az én napom is feldobtad :D

2015. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
örülök :D
2015. márc. 16. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!