Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság ilyesmit kérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ilyesmit kérdezni?

Figyelt kérdés
Szakítás után, ha megkeres az exed és megkérdezed tőle, hogy ismerkedett-e, illetve van-e valakije? Magamból indulok ki, engem nem zavar, szívesen válaszolok minden kérdésre, mivel mégis csak egy pár voltunk. Mi erről az általános vélemény? Érdekelne.
2015. márc. 16. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért lenne bunkóság
2015. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tarnai ***** válasza:
Nem bunkóság de miköze hozzá? MInek válaszolsz neki szivesenM
2015. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért ne kérdezhetné meg? Engem is érdekel, hogy mi van vele. Szépen, közös megegyezéssel mentünk szét, én nem tudnám lerázni egy "mi közöd van hozzá-val" Nyilván van valamiféle érzelmi kötödés és azért kérdezi. Nyilván részemről is, mivel ha múltidőben is, mégis egymás életének a részesei voltunk.
2015. márc. 16. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, engem nem érdekelt igazán sose, kivel jött össze később, aki velem már volt.

Max az, hogy amíg velem volt, csalt-e meg vagy nem. Szerencsére egy ilyen se volt, a normál kapcsolataim közt.

2015. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tarnai ***** válasza:
Ez marhaság, ha nem zárod le nem is akarod.
2015. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lezártam, járom a saját utamat, viszont semmi bajom vele. Kulturáltan váltunk el, számomra nem gázos, ha érdeklődik. Teljesen normális az életvezetésem, semmi szégyellni illetve titkolnivaló nincs benne. Bármiben segítek neki, a normális kereteken belül.
2015. márc. 16. 10:34
 7/11 tarnai ***** válasza:
dehogy is zártad le, nyitvatartod!
2015. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem idegesít fel, mert részemről nem voltak olyan mély érzések. Sajnos vannak olyan dolgai, amivel nem tudok együtt élni és elfogadni, tehát ezért zártuk le. Őt is idegesítették az én dolgaim, uh ebben maradtunk.
2015. márc. 16. 10:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben egy illemszabály van. Ha tudod, hogy ő még kötődik, visszajönne, vagy az zavarja, hogy Neked már volt valakid ő meg még nem került új kapcsolatba akkor nem kérdezed. Ha lazán tudtok ezekről a dolgokról beszélgetni akkor meg igen... de akkor normálisan is fog válaszolni.

Vagyis: ne hozdd zavarba.

2015. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is egy olyasmi érzésem van, hogy azok akadnak meg egy ilyen kérdésen, akik érzelmileg még nem hűltek ki. Én pl simán elmesélem neki, ha beszéltem, vagy ismerkedtem vkivel. Ha már beszélgetünk, ezek a témák alap dolgok szerintem, a többi téma mellett, mivel egy pár voltatok. Persze van a másik verzió is, amikor nem beszélsz a másikkal, de akkor ott meg egyértelmű a felállás, nem vagytok kíváncsiak egymásra.
2015. márc. 16. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!