Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy ti mindig azt mondjátok hogy a rendes srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Mert a valóság teljesen más, ti mindig vagy a pénzes, vagy bunkó-rámenős-egosita combora buktok, a kigyúrt agyatlan sportolókra és a többi és a többi. Nem azt mondom hogy rondákkal álljatok le, de az átlagot észrevehetnétek. Egyébként tudtok róla hogy miattatok van a legtöbb lelki-sérült ember? Aztán még ti vagytok kiakadva hogyha otthagynak titeket egy ribizlibért. Bezzeg akit meg kiröhögtök hogy mit akkar az biztos hogy 100x hűségesebb és szeretőbb lenne mint akiket ti választotok.

2015. márc. 4. 19:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
De ne általánosits már az isten áldjon meg :'( Keress magadnak egy normálisat...
2015. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hányszor csalódtál de én még fiatal vagyok szóval mielőtt elutasítok valakit szeretem megismerni. Szerintem meg a normális lányok normális pasira vágynak. A bunkó f****kalapoknak meg az útszéli ribizli jön be....
2015. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
már előre sajnállak h mit fogsz kapni itt tőlük..:D
2015. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
# 3/3 Időpont ma 19:11 köszönöm! Már felvettem a búvárszemüveget meg pár párnát magamra kötöztem! :D
2015. márc. 4. 19:13
 5/49 A kérdező kommentje:
2/4 Időpont ma 19:10 : lányok, de nektek EZEK A NORMÁLIS, KEDVES SRÁCOK! VEGYÉTEK MÁR ÉSZRE! aki nem villalako borsodi aurélió azt már nem is nézitek embernek.
2015. márc. 4. 19:14
 6/49 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert könnyebb ezt hazudniuk. Nekem is előadták már sokan ezt a hazugságot, aztán érdekes módon egyiküknek se kellettem, pedig se ronda nem vagyok, se bunkó. Oké, kétségtelenül vannak nekem is hibáim, csak furcsa, hogy ha odafigyelek valakire, akkor kapásból nem vagyok elég érdekes, még azok számára sem, akik csak nyafognak, hogy senki nem néz rájuk, vagy hogy éppen mindig csak kihasználják őket.
2015. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
6/6 Időpont ma 19:17 Mindig hazudnak. Már csak az a kérdés: hogy mindig ilyenek voltak? Vagy csak "mostanság" lettek e ilyenek? És a bibliának igaza van a nőkkel kapcsolatban? :)
2015. márc. 4. 19:20
 8/49 Csabeszmester ***** válasza:
A "rendes srác" fogalom felénk nem a közkedvelt "szép,kigyúrt,pénzes,autós" sráccal egyenlő. A "rendes srác" = BUTA SRÁC/FÉRFI....jópárat személyesen is ismerek akik vagy nem szépek,vagy nem gazdagok,esetleg még biciklije sincs,viszont remekül lehet őket manipulálni,irányítani ami egy igazi adu ász a csajoknak. ;)ha esetleg pénzes az meg csak hab a tortán,vagy neveli a csajszi másik pasiktól való gyerkőceit. ;)
2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő számító ingyenélő dg!
2015. márc. 4. 19:25
 10/49 anonim ***** válasza:

Nem tudlak sajnálni. Ilyen gondolkodással maradsz magányos.


A rendes srácokat szeretik a lányok, de ok meg nem nyafognak.

2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!