Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan dolgoznátok fel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoznátok fel ha elveszítenétek a párotokat 19 évesen?

Figyelt kérdés
Mármint nem a szakításra gondolok, hanem konkrétan ha meghalna autóbalesetben.
2015. márc. 16. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért veled ez történt?
2015. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

ez van,ilyen az élet,ilyen a halál.

keresnék mást,"ssss emlékemben megőrzöm."

2015. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Fogalmam sincs, egy idő után gondolom könnyebb lenne.
2015. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sehogy. Ha ezt történt részvétem és sok kitartást kívánok.
2015. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Naponta halnak meg emberek, állatok, növények, csillagok és más életformák. Ez van. Nem tudsz ellene tenni. Egy nap te is feldobod a talpad - és ha hiszel benne, találkozol vele a túloldalon.
2015. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Vesztettem már el olyan valakit, aki számomra a mindent jelentette. Nem a szerelmem volt, de fogalmam sincs, hogyan élném túl, ha még valakit elveszítenék, aki rettentően fontos nekem. Nem is merek ilyenre gondolni. Szerintem pszichológus nélkül nem tudnám ezt feldolgozni, de lehet, hogy még vele sem.
2015. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
nekem egy ismerősőm nagyon durván alkoholista lett
2015. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, hogy tudnám feldolgozni, biztos nagyon megrázna és valószínűleg a szívem is összetörne. De idővel biztos sikerülne valahogy átvészelni ezt a tragédiát. A hetek, hónapok, évek múlásával a fájdalom is enyhülne és előbb-utóbb biztosan talpra állnék.

Nagyon sajnálom, hogyha ez történt a barátoddal, sok erőt és kitartást kívánok neked! Hidd el, ha nem is azonnal, de idővel könnyebb lesz.

2015. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sehogy, nem segít az idő sem.
2015. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Részvétem ha ez történt.

De őszinte leszek,még csak belegondolni sem akarok,hogy mi lenne velem. Úgyhogy nem tudok neked válaszolni.

2015. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!