Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg tényleg gázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg tényleg gázabb megcsalni valakit mint testileg?

Figyelt kérdés

Tehát ha van egy kis fellángolás valaki iránt ami tart pár hétig vagy max hónapig az gázabb mintha érzelmek nélkül szexelnék valakivel?

Valaki ezt válaszolta egy régebbi kérdésemre, de szerintem ez nagyon nem így van. Szerintetek?

18/L


2015. márc. 16. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhogy gáz.
2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gáz az mindenhogy... dehát valaki csak elkezdte. :)
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha nem nyúl hozzá, ha nem csókolja meg, és elmúlik az érzés akkor nem. persze akkor már valami nincs rendben, de szerintem ez nem megcsalás.
2015. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy oké, hogy gáz de nem értem miért gondolja valaki ezt gázabbnak.


Mert ha össze vissza szexelek mindenkivel akkor egy utolsó ribi vagyok, de ha csak érzek valamit az pl lehet azért mert szeretethiányos vagyok és több törődést igényelnék. Most ezzel miért csalom meg??

2015. márc. 16. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Testileg is undorító, de lelkileg legalább annyira.


Az a durva, hogy a legtöbb ember le se sz*rja a lelki megcsalást, a testin mégis felháborodik.

2015. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha párod van, és úgy zúgsz bele valakibe, akkor már nem vagy szerelmes, ennyire egyszerű. Az más, ha csak rámondod, hogy jól néz ki, de ha már fantáziálsz is róla rendszeresen, az elég gáz helyzet... De még nem megcsalás! Akkor megcsalás, ha tettek is követik...
2015. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is olyan hogy érzelmileg megcsalás, nem tök mindegy hogy mi jár a fejembe, ha közben hűséges vagyok és normális a párommal? Az legyen az én dolgom, arról hogy hol vagyok mit csinálok folyton beszámolok, nem igaz hogy már annyi szabad terem nem lehet hogy akkor is egy szemétláda vagyok ha gondolkozok valamin és erről nem számolok be részletesen. Amúgy is, ha egy gondolat épp olyan gáz lenne mint maga a tett, akkor tuti hogy az emberek nagy része, börtönbe vagy elmegyógyintézetbe ülne. Szóval nyugi, ha belezúgsz valakibe ami elmúlik az még nem gáz.
2015. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!