Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a félelem összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a félelem összeköltözés előtt? Nem lesz baj belőle?

Figyelt kérdés
Most lett hivatalos, hogy elhagyom az albérletem, és a páromhoz költözöm. Már néhány fiókot ki is pakoltam, a szemetet, fölösleges dolgokat összeszedtem. Április elején fogok kiköltözni, és rám tört egyfajta félelem, hogy mégsem lesz jó döntés. Hogy majd kiszeret belőlem a párom, stb. Nem tudom, mit tegyek a félelem ellen. Emellett nem övé a ház, ahol lakunk majd. Ha a nagyanyja megtudja, baj lesz. Nem lesz ebből baj?

2015. márc. 16. 23:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Remélem kapok normális választ is..
2015. márc. 16. 23:30
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi de nem teljesen világos, a nagyanyjáé a ház vagy mi?
2015. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Normális, de csak mert túl gondolod. Próbálj csak örülni neki és kiélvezni. Gondolom izgulsz is :-) ha mégse sikerülne lesz hova menned? Persze nem lesz gond, de emiatt is aggódhatsz ezért kérdeztem.
2015. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ha a nagyanyja megtudja, baj lesz."

" Nem lesz ebből baj?"

Ha tudod, hogy gond lesz az összeköltözésből, akkor miért költözöl?

2015. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, a nagymama háza. Amúgy ha baj lenne, anyumhoz mennék. Vagy új albérletbe

.

2015. márc. 16. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért baj, ha megtudja a nagymama, mert nem vagy még a felesége a párodnak?
2015. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem merem megkérdezni, mert Félek hogy vita lenne belőle. Viszont rettegni, és a cuccaimat dugdosni nem akarom.
2015. márc. 16. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha normálisan és átgondoltan írnád ki a kérdésed, akkor normális válaszokat kapnál. Így mindenki csak találgat, hogy mi a baj a nagymamával.. és az utolsó két mondat elég vicces, mondhatni komikus...
2015. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

:D :D :D Ez k.va jó! Ha a nagyanyja megtudja, baj lesz.. Nem lesz ebből baj?


De, vazze! Baj lesz!


De ha nem tudja meg? Akkor nem lesz baj :D :D (bocs de csuklok a röhögéstől) :D

2015. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nagyi háza. Miért nem lehet megkérdezni, hogy mit szólna ha oda költöznél te is. Gondolom ugyanúgy fizetnétek a számlákat és rendben tartanátok az épületet. Miért lenne baj? Miért félsz megkérdezni? Miért lenne abból vita?

Ezért vagy bizonytalan, mert nincsenek letisztázva a költözés alapfeltételei. Ha bízol a párodban és szereted, akkor menni fog az együttélés. Ne próbáld magad megjátszani, legyél önmagad. Ha úgy nem szeret és nem fogad el, akkor megette a fene az egészet.

2015. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!