Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A barátom kedvenc zenekara Budapestre jön pár hónap múlva, szeretném meglepni koncertjeggyel (úgy, hogy én is vele megyek), viszont egy olyan hely, ahol még látni is lehet valamit, több mint 16 ezer forint, ami 2 főre számítva eléggé húzós nekem, főleg, hogy csak iskola mellett diákmunkázok, amiből magamnak fizetek mindent és így is elég szűkösen jövök ki.

Azt még meg tudnám csinálni, hogy veszek fejenként 10 ezerért egy állóhelyet, ahonnan semmit se látni...

Most azon problémázok, hogy ő alapból elmenne (szintén velem) és meg tudná venni simán a drágábbik koncertjegyet is, de én szeretném akkor is ezzel meglepni.

Ti mit szólnátok ehhez? Mármint, hogy a barátnőtök hív meg rá, de rosszabb helyre szólna, mint amit ti tudnátok megvenni?


2015. márc. 1. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg a rosszabbik helyre!
2015. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mit csinál, ha meg is haragszik? Dacból nem megy el? Lehet, hogy eleinte mérges lesz, de aztán nagyon hálás lesz érte.
2015. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lepd meg inkább mással
2015. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd meg a rosszabbik helyre. Inkább vegyél a pénzből koncert pólókat magatoknak, amikben együtt elmehettek.
2015. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd meg a rosszabbik helyre, nem érné meg :)
2015. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy, h veszel egy 16 ezres jegyet neki, és ő meg majd vesz neked egyet szintén? Ezzel meg is leped, meg meg is nézed, h magával vinne-e. :)
2015. márc. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva. Valamelyikünknek szövegértési problémái vannak.
2015. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!