Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan félek hogy elveszítem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek hogy elveszítem?

Figyelt kérdés
A barátnőmel válságban vagyunk,késsőn jöttem rá hogy nyomulók és gyors vagyok ezért időt kért.Mostanában olyan más velem,tegnap azt mondta hogy nem haragszim rám,de a chatan az üzenetei meg valahogy azt sugallják.Mostanában randizni sem mentünk mert sokat kell tanulnia.Szeretem,de félek hogy elveszítem és azt nem élném túl,nem tudnék nélküle élni.Igaz kicsit beleéltem magam hogy közös jövő meg ilyenek.De átlagos srácként úgy érzem ha elveszitem magányos leszek :(
2015. márc. 17. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, aki menni akar, menjen. Majd megbánja és visszajön. Te csak ne kepessz utána, mert abból semmi jó nem jön ki. Ráadásul simán túlélhető, van még rajta kívül pár milliárd nő, akiket még meg sem ismertél.
2015. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, el kell engedni. De az időt kár húzni.. ha kerül meg terel össze-vissza akkor szerintem ki kell mondani hogy vége és kész. Ne ragaszkodj hozzá görcsösen, ha szeret akkor úgysem lesz vége.
2015. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!