Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Egész reggel veszekedtünk a barátommal. Főleg azokon a dolgokon,hogy nem érzi, hogy mit szeretnék,vagy éppen mit nem...pl csinálni ha megvan,főleg ha fáj a hasam,és ezt ő elfogadván kielégíti mellettem magát...és észre se veszi,hogy ez nekem mennyire rossz.

Másrészt pedig nem érzem hogy igazán fontos lennék neki. Nekem mindig eszemben van amit mond, ha pl épp mondta hogy virslit enne, másnap hoztam neki,mert miért ne? Vagy bármit akivel neki jelzem,hogy fontos...nem azt várnám el hogy költekezzen rám,csak rosszul esik,hogy nen kapok semmit:( pl nőnapon sem leoett meg sem valentin napon... Arra fogván hogy az ünnepek neki nem fontosak, de amúgy sem lep meg soha semmivel és ez fáj:(

Egy kicsit távolinak érzem magamtól...és nem érzem,hogy igazán szeretne.

Mikor ezt elmondtam neki kiakadt és befordult...erőt vettem magamon és elkezdtem vigasztalni...de mondtam neki,hogy ez nekem kicsit sem jó így...

Úgy volt csinál nekem reggelit,de ő evett aztán meg mennie kellett ezért ên csináltam neki kaját de magamnak nem mert nem volt időm...most meg a vonaton vagyok mert megkért h mennyek neki pestre valamiért...amit kondtam h elhozok,de nem ma akartam...a veszekedés után mondta h ne menjek,de mondtam h elhozom,hisz minek nekem szabadnap?!


Szóval most ez van és nagyon elszomorodtam...ti mitévők lennétek ebben a helyzetben?


2015. márc. 13. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
büdös bunkó, hagyd el.
2015. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szex görcsoldó hatású. Csinálnod kéne vele, mikor meg van. Elmúlna a fájdalom, lehet. Ehelyett te hagyod, hogy kielégítse magát melletted, de közben sírsz? Nem értem.

Miért paródiázol a Valentin nap miatt? Hatalmas kreténség ezen kiakadni, hogy nem kaptál akkor semmit. Ha ennyire jól esne kapni, miért nem tisztáztátok a kapcsolat elején ezeket az ajándékozósdi szokásokat? :O

2015. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"pl csinálni ha megvan,főleg ha fáj a hasam,és ezt ő elfogadván kielégíti mellettem magát...és észre se veszi,hogy ez nekem mennyire rossz."

ez mondjuk nem értem, miért zavar

Viszont a többi alapján tényleg bunkó és figyelmetlen.

2015. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

komolyan mintha szó szerint az exemről írtál volna. én 4 évig bírtam mellette, ezerszer könyörögtem neki, hogy viselkedjen már máshogy mert ez nekem nagyon rosszul esik, nem egyszer megríkatott és kerültem miatta az őrület határára. Aztán végül is, miatta és sok más dolog miatt is tényleg megőrültem, és 600 féle hangulatjavító meg stresszoldó mellékhatásának köszönhetően végre képes voltam elhagyni. Szóval szerintem hagyd el minél hamarabb, mert ha esetleg netalántán jönne valami más is az életedbe ami rossz és nehéz átvészelni ő csak rontani fog a dolgon. Én már csak tudom milyen ez. Legyél olyannal, aki szeret és megbecsül. Mert biztos hogy találni fogsz ilyet, és ha vele minden rendben lesz áldani fogod azt a napot amikor elhagyta a mostani pasidat.

20/L

2015. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
exemnek innen szeretném üzenni, h látod, h nálam ezerszer rosszabbak is vannak! :) még jöhetnek az ilyen lányok ide, tényleg egyre jobban azt érzem, h nem is vagyok rossz ember, pedig egy ideig elhittem. Köszönöm mindenkinek.
2015. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!