Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki egy kicsit?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatba vagyok, hiányzik nagyon, csak hétvégén tudunk talizni, mindig mondja hogy siet haza, tudunk beszélni skypen ezért én se maradok el sokáig délután a haverjaimmal hogy kicsit dumálhassunk.

És mostanában sokszor előfordult, hogy este felhívom hogy akkor nem-e beszélünk és leráz, hogy most szarul van, hagyjam alszik stb.

Basszus én nem tudnék annyira szarul lenni hogy ne akarjak vele legalább egy kicsit dumálni, és szóvá tettem hogy nekem ez szarul esik erre kiakadt hogy nem igaz hogy még szarul se lehet meg ilyenek. Szerintetek kinek van igaza?


2015. márc. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan akadtál ki...beszélj vele még egyszer... ha más nem akkor pedig bármennyire fáj, keress mást.
2015. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ido utan terhes a minden esti skype program. En megertem, hogy mar kezd faraszto lenni, hogy rohanjon csak ezert. Mi is ezt csinaljuk (nem parommal hanem csaladdal), hiaba csak par perc, ez igy mar kenyelmetlen. Esetleg ne beszeljtek minden nap, hanem csak 2 naponta.
2015. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azon múlik, hogy igazat mondott-e.
2015. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy kicsit tapadsz ? és egy kis nyugalomra vágyik?

(Szerintem nem arról van szó h nem szeret)

2015. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiúk nem rajonganak annyira a folyamatos beszélgetésért.

Nem lehetne csak 2 naponta Skype, a többi napon pedig levél?

2015. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!