Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Azt tudni kell, hogy a kapcsolatunk elején elővette a romantikus énjét, gyertyák, virágok minden. Pár hónapig. Volt, hogy csak úgy szimplán meglepett, hogy a szobát kitette mécsesekkel.


Most meg nőnapra egy csokit sem vett. Azt sem lehet mondani, hogy nem vette észre, vagy elfelejtette, mivel a facebook is ezzel volt tele pl.



Nem kiakadtam ezen, mert nem érdekel, nem vágyom hatalmas rózsacsokorra, csak jól esett volna.



Igazából mondhatni, hogy amíg megkapott addig volt ez a nagy felhajtás ?


2015. márc. 9. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Rád unt bizony.
2015. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A viselkedéséből nem ezt szűrtem le. Ez azért erős kijelentés volt tőled, mivel semmi ilyenről nincs szó.


És a kérdés sem ez volt. :)

2015. márc. 9. 19:03
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát, ha ajàndékot nem is vársz el jogosan,mert tegyük hozzá, hogy csak a marketing miatt szôl minden ünnep az ajándékokról,amúgy nem kötelessége venni semmit.

De ha nem is mondta hogy boldog nőnapot, akkor már jogos.

2015. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit.


Sosem vártam el tőle semmit, sőt mindig mondtam neki, hogy nem kell vennie semmilyen ünnepre semmit, inkább töltsük együtt a napot.


De ez azért rosszul esett..

2015. márc. 9. 19:05
 5/26 anonim ***** válasza:

És vele megbeszélted? Megkérdezted, hogy miért nem köszöntött fel vagy valami?

Lehet nagyobb problémája volt a nőnapnál.

2015. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem tartom valószínűnek, hogy gondja lett volna.

A vasárnap délutánt együtt töltöttük, boltban is voltunk ahol bevásárolt, semmi extra.


Ugyanolyan volt, mint eddig, velem is.


Érzem, hogy szeret, hogy törődik velem.

2015. márc. 9. 19:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a kapcsolatotokat, de előfordulhat, hogy a szeretetével, szerelmével nagyobb ajándékot szokott adni, mint egy tábla csoki, vagy egy csokor virág.
2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hmm.. ebben van valami.
2015. márc. 9. 19:16
 9/26 Interferencia ***** válasza:
De egyébként nyugodtan beszéld meg vele, ne magadban duzzogj.
2015. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szia, én sem kaptam a barátomtól semmit nőnapra :( Reggel fészen írt egy Boldog Nőnapot Szerelmemet...

Mi is együtt töltöttük a vasárnapot..

Én sem várom el azt, hogy vegyen nekem valamit, mert nem az a legfontosabb.. de azért sz*r hogy minden barátnőm kapott valamit, meg mindenkinél látom. A május egytől már most félek... sőt anyukám így is mérges rá hogy nem kaptam semmit :(

Eléggé kattog rajta az agyam, mert nekem nem lett volna pofám elmenni a barátnőmhöz egy szál virág nélkül legalább :/ De én nem teszem szóvá.. lehet ő nála nem szokás vagy nem tudom. Inkább arra gondolok, hogy tudom hogy szeret, és magyarországon minden ötödik családba erőszak van, az rosszabb mint egy nem kaptam semmit nőnapra. Próbálj meg te is így hozzáállni.

2015. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!