Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért így van nagyrészt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért így van nagyrészt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos azt tapasztalom,hogy amikor találok valaki olyat,aki rendes,kedves,őszinte,figyelmes és odaadó,azt nem tudom megszeretni. Viszont,amikor egy olyan ember toppan be az életembe,akiről később kiderül,hogy egy hazug,hűtlen,tisztességtelen valaki,akkor abba egyből bele tudok szeretni és jobban ragaszkodok hozzá. Ez miért van? De ilyen személyes tapasztalatokat több embertől is hallottam már.
2015. márc. 17. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Az embereknek rendszerint az elérhetetlen kell. Másrészt meg aki odafigyel a másikra, az nem izgatja sok ember fantáziáját, nem elég érdekes. És rendszerint szakítás, elutasítás után is olyanok után nyafognak, akik megalázták, kihasználták őket. A kérdés csak az, hogy valaki képes-e tanulni a hibáiból. De ahogy tapasztaltam, az emberek többsége nem.
2015. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!