Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnem kellene picit töle?

Figyelt kérdés
A bartnömmel most leszek 3 honapja együtt. Nem vagyok tapasztalt , söt inkabb nagyon is uj vagyok a sex-ben. 16 Eves leszek 3 het mulva es mind ketten akarjuk csak en nagyon felek töle. Amikor eljön a pillanat hogy elkell kezdeni levetközni a peniszem összemegy az izgalomtol. Mar 2-3 hete probalgatjuk hatha megy-e de semmi eredmenye. Tudtok mondani nekem valami ötletet? Szüz vagyok meg es eleg furan hangzik egy fiutol hogy fel a szextöl. Nagyon megköszönnem ha tudna valaki segiteni nekem.
2015. márc. 18. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szedd össze magad, mert vannak más jelentkezők is
2015. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne legy mar gyoker, szexelni nem ugy kell, hogy "akkor most leveszem a ruham, ok?"

ha nem is ered a masik testet, es o sem a tiedet, akkkr persze, hogy szegyenlosek lesztek egxmas elott... nem kene elsietni, mert ennek igy nincs ertelme, egy allitolag szerelmes szexualitasnak rohadtul nem igy kene kineznie...

csok, fogdosas, petting... ha lenne errol fogalmatok, nem lenne ilyen problema..

2015. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előjátékot kicsit húzzátok el, ha hosszabb egy idő után már nem arra fogsz figyelni hogy az első alkalom meg nem pánikolod túl csak az lesz a fejedbe hogy kell a csaj és ha a fejedben nincs más akkor övön alul is hasonló lesz a gondolkozás.
2015. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!