Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja a szakítást vagy pillanatnyi elmezavar?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt voltunk (vagyunk), a másfél év alatt olyan meglepetéseket szervezett nekem, hogy az eszméletlen. Az utóbbi időben nagyon sokat hisztiztem, féltékenykedtem, mert stresszes voltam, és sajnos rajta vezettem le. Azt mondja, hogy szeret de ezt nem bírja, és inkább szenved de nem lesznek ezek a hullámvölgyek. 3 napja történt a szakítás, az anyukájával beszéltem, és mesélte, hogy a fia teljesen ki van borulva, nem eszik, bezárkózik a szobába. Tegnap beszéltem vele telefonon, és azt mondta, hogy neki kell ez a szünet, de még nem tudja mi lesz. Előtte viszont egyértelműen szakított. Szerintetek van esély arra, hogy ha megérzi a hiányomat visszajön? Nagyon szeretem és nagyon sajnálom, hogy elüldöztem ezzel a viselkedéssel... :(
2015. márc. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Van:)
2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

hát beszélj vele ,megint

kérj elnézést

ígérd meg,hogy megváltozol, de TEDD is meg

szexeljetek sokat,kielégítőket

2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áh nem beszél velem, azt mondja, hogy most magányra van szüksége..gondolom, hogy átgondolja a dolgokat. A szexszel nem volt probléma soha, ott mindig nagyon működött a dolog, csak az őrületbe kergettem a hülyeségeimmel. Azt mondta, hogy ha eldöntötte, hogy mi legyen hívni fog, de nem tudok enni, folyamatosan sírok.. imádtam őt, nem tudom nélküle elképzelni az életem. :( Félek, hogy már csak azért fog hívni, hogy mikor jöjjön a cuccaiért...
2015. márc. 18. 20:06
 4/7 anonim válasza:
100%

Én írnék Neki egy nem túl hosszú, de tartalmas e-mailt.

leírnám, hogy tudom hogy hibáztam, meg hogy miben, de beláttam hogy igaza van, és hogy nagyon rosszul érzem magamat,és tanultam a hibáimból. És a végére mondjuk hogy szeretlek és hiányzol. ( de csak akkor írd meg, ha úgy is gondolod )

Aztán várnám, hogy megeméssze, addig nem keresném. A türelem nagy erény...

2015. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van esély. De az előző hozzászólókkal ellentétben ne keresd most legalább 1-2 hétig. Ez idő alatt át tudja gondolni, mit szeretne, és megérezheti a hiányodat. Légy türelmes!
2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk...igaz, fél év kellett, hogy rájöjjön, hogy nem megy nélkülem, de azóta is minden jó.. :)
2016. szept. 15. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek, remélem tanultál a hibádból, és mostantól valóban minden rendben is lesz. Legközelebb, ha nehéz, stresszes időszakod lesz, idézd fel ezt az eseményt, hogy meg tudj nyugodni, és logikusan cselekedni. Nem baj, ha valaki nincs folyton toppon, de tudni kell kezelni az indulatokat, nem zúdíthatod a másikra, hogy viselje el. Lehet a támaszod ilyenkor, sőt, ideális esetben az is lesz, de ehhez neked is tudnod kell, mi kapcsol ki, tölt fel ilyenkor, és ezt egyértelműen jelezni a másik felé.

Még egyszer: sok sikert, és boldogságot!

2016. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!