Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megcsalni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretem a barátomatbarátomat nagyon. Valami nincs rendben a szexuális èletünkben szerintem..próbáltuk már mindenhogy de nagyon nehezen tudok csak elmenni. A kèrdèsem arrol szolna hogy a barátomnak van egy ugymond barátja akinek/ akivel együtt dolgoznak ès a barátja gyakran kifejezi hogy szeretne lefeküdni velem, ès èn nagyon is nagyon kívánom öt, de nem akakarok tőle semmi mást. A barátom vette el a szüzessègem ès kiváncsi vagyok hogy mással milyen lehet, ès hogy velem van-e a baj a szex során. A barátom látja hogy engem èrdekel szexuálisan a barátja ès nagyon zavarja de ma azt mondta lefeküdhetek valaki mással ha nagyon kiváncsi lennèk, nem èrtettem mièrt mondta ès hogy komolyan mondta-e... Mit tegyek ? Megbocsáthato egy megcsalás vagy teljesen elfogadhatatlan ?
2015. márc. 18. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne csald meg.
2015. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez Tőled függ. Az én erkölcsi értékrendem ezt nem engedi meg...
2015. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bor zoltán ***** válasza:
100%
Ha nem jó a szex keress másik pasit akivel kipróbálhatod ugyanis nincs összehasonlitási alapod,nem hinném hogy veled van a baj,a barátját meg azért kivánod mert kielégületlen vagy
2015. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A barátom sok nővel volt már együtt ès ezt szereti hangoztatni. Èn nemtudom hogy milyen lehet mással.. Meg hogy velem van-e a baj.szeretem öt de ha ott a barátja nehezen tudok uralkodni magamon.. Nem èrtem...
2015. márc. 18. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Már az is szemét dolog ha megcsalod de ha pont egy barátjával akkor az a legge_cibb dolog a világon.


Le kell ülni és megbeszélni a problémát.

2015. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mást nem akarok keresni mert szeretem. De nèha már kedvem sincs vele lefeküdni mert ö elmegy èn meg nem.... Ez a legrosszabb..
2015. márc. 18. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok.

ki szeretném probálni mással is.

F\28

2015. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Biztos dul a szerelem benned ha massal akarsz kefelni.. Fekudj csak le vele es meglatod milyen lesz.... Az biztos hogy a hapsid tobbet nem fog rad ugy nezni.
2015. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!