Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Barátommal már 1 éve vagyunk együtt, de sajnos távkapcsolatban. Még eddig nem volt szex, és együtt sem aludtunk. Szüleim azt sem engedték, hogy elmenjek hozzá, pedig ő már többször eljött hozzám. Ahoz is ragaszkodnak, hogy kettesben se legyünk. Már tervezzük, hogy elmegyünk valahova a hétvégére és együtt töltsünk 2 napot, de nem tudom hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek.

17/L

17/F



2015. márc. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ne engedélyt kérj, hanem tájékoztass! ebben a korban már jogod van ahhoz, hogy önálló emberként kezeljenek!
2015. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagyis foglaljátok le a szállást, és csak utána szólj, hogy "ja, van egy szállásfoglalásunk, jövőhéten megyünk":D


oké, parádé lesz, ezt elismerem... de a szabadság revolúcióval kezdődik:/ a szülőket meg nehéz nevelni:S


1#

2015. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam ilyen esetben a szüleimnek hogy "ha már akartam volna, rég lefeküdtem volna vele, és amúgy is akkor teszem meg amikor akarom, szóval hiába féltetek az együttalvástól, ez nem fog változni."
2015. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.

Már elhangzott ez a számból..de erre is csak egyet fújtak. Nem változott a véleményük. :/

2015. márc. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!