Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tényleg csak "ennyi" egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Minap beszéltem egy "barát" nőmmel, kb. 1 éve jött össze valakivel, aki után még ő futott.

De szétmentek, a lány csak legyintett "áh ez sosem volt kapcsolat. Nem itt élt, csak akkor foglalkozott velem, amikor ő akart"


???


azthittem, legalább 1 év kell neki hogy kiheverje. Erre tessék, nem... (ámbár nem volt semmilyen közös képük, sem kapcsolati státuszuk)


2015. márc. 18. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar volt a kapcsolat,akkor mit kene kiheverni? Megis mit csináljon, sírjon 0-24 ben? Nem ertem, mi ezen olyan meglepő. (az elsőhöz hasonlok mikor fulladnak mar meg vegre? Mellékesen..)
2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem volt jó akkor miért kellene egy év, hogy kiheverje? Ha vége egy nem jó kapcsolatnak, az inkább felüdülés.
2015. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mégis együtt voltak majdnem egy évet. Elején azt is mondta, hogy "boldogsááág vaaan"
2015. márc. 18. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele, ti ketten jártatok? Nem. Akkor fogalmad sincs rola, hogy mi zajlott kettejük között. Akkor se, ha ezt mondtaaaaa meg azt mondtaaaa.
2015. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kell kiégni...
2015. márc. 18. 22:41
 6/6 anonim válasza:
Esetleg nem rólad van szó véletlenül?Erre,ha nem akarsz nem válaszolsz.Viszont én is anno a barátomnak előadtam,hogy nem számított annyit nekem akapcsolatunk,holott nagyon szenvedtem mikor külön mentünk,de nála én éreztem úgy,hogy nem hiányzok neki.Mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá,ő döntésképtelen volt és máshoz ment.Tudom,hogy szemét dolog,de,ha ő ilyen nem törödöm módjára oldotta meg,akkor én miért adjam alá a lovat,hogy ő hiányzik.Szerintem ez a lány is valahogy így gondolkodhat.Nevvezük női büszkeségnek.De ez csak az én véleményem.
2015. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!