Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnák tenni ebben a helyzetben? Mikkor lesz vége?

Figyelt kérdés
Ez nem szerelem részemről , voltam már szerelmes de az nem ilyen volt mikkor szakítottunk. Egyszerűen nem akarók fájdalmat okozni neki , nem akarók húzni az időnket. Amolyan se vele se nélküle a kapcsolatunk. Minden olyan jó volt , minden olyan szép de már fél éve szabadulni szeretnék. Jelenleg nyugalom van nem keressük egymás társaságát. De tudom ahogy el telik 2 hét újra együtt leszünk , próbálok erős maradni és nem engedni a pillanatnyi érzésnek. Volt hogy olyan csúnya szinten össze vesztünk , hogy le tiltottam fb-ról ilyenkor elég intenzíven keress. Most nem tettem meg ezt , jelenleg nem keress 1 hétnél járunk. De ahogy meg keress meg látom el kap egy fúra érzés , aminek nem tudok ellenállni. Ilyenkor el követtem ugyan azt a hibát , még nem történik meg a szexualitás addig béke van. De ahogy meg történik vagy valami aprón össze veszünk kezdődik minden előröl. Gyakorlatilag bolhából csinálnunk elefántot. 3-4 napig meg vagyunk egymás mellet utána 2 hétig fasírtba vagyunk. Olyan kényelmes a helyzet. Olyan nő személy aki nagyon kedves meg hív , szexualitásnál sem utasít vissza. Mellette lehetek akárkivel , nincsenek olyan dolgok mint egy párkapcsolatban. Talán ezért is olyan nehéz , szeretném a tanácsotokat kérni. Soha sem voltam még ilyen helyzetben. Próbálok minden időt a munkámra , barátaimra és a családomra fordítani de mikkor eszembe jut agyalok egész nap... Próbálom teljes mértékben kerülni , ha keresne nem vagyok itthon , fb-ra sem megyek fel ne hogy beszélgessünk...

2015. márc. 18. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hany eves vagy mert akarod h az legyen hiszen nem vagy szerelmes
2015. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell egy ilyen is en is ebbe a cipobe jarok amibe te most ismerkedj de ot ne veszisd el.
2015. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
24 vagyok.
2015. márc. 18. 21:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok privátot írni , de ha gondolod meséld el a te sztoridat , ha meg fog a téma valamilyen email formájában válaszolhatok.
2015. márc. 18. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz irni pedig detto ugyan n ez a mienk is és te lány vagy fiu?
2015. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindenki tudd irni privátot de pont te nem amikor hasonlit a sorsunk nem hiszem el az az én szerencsém
2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bejelölek facen azt ott beszélhetünk oksi?
2015. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ha el olvastad a fent le írtakat , rá jöhettél a nememre. Ha gondolod írj privátot , szívesen meg hallgatlak mint mondtam válaszolók valamilyen email formájában. Egyszerűen egy hiba miatt , nem tudok kimenő üzenetet küldeni.
2015. márc. 18. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Facebook profilomat nem adom ki nyilvánosan , privátba meg nem tudom.
2015. márc. 18. 21:37
 10/11 A kérdező kommentje:
tudok*
2015. márc. 18. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!