Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt az idő ahhoz, hogy bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az idő ahhoz, hogy bevalljam nem az vagyok akinek gondol? Ez miatt szakítana?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Első komoly kapcsolat mind a kettőnknek. Én már nem vagyok szűz ( megerőszakoltak ), de nem tudom, hogy mondjam el neki mert úgy tudja ő lesz az első akivel együttbleszek. ( 17l/19f )
2015. márc. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Who gives a damn?
2015. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Siman elmondod neki, es kesz. Nem fog ezert masmepp nézni rad.
2015. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le az asztalhoz és szemtől szeme mondd el neki, mondd meg neki, hogy nem akarsz erről beszélni de most és mondjuk egy hét múlva megválaszolsz neki bármilyen és bármennyi kérdést erről a dologról, de mivel el akarod felejteni, utána már nem szívesen beszélnél róla. Én ezt csinálnám.
2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Ez azért nem olyan,mintha egy korábbi kapcsolatot titkoltál volna el.

Szerintem nyugodtan mondd meg neki.

2015. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy van valami mert mikor olyan filmet néztünk amiben volt szexjelenet remegtem...kérdezte mi baj de mondtam, hogy hagyjuk inkább. Ez kb.4 hónapja volt. Nagyon félek mert imádom és nem bírnám ha emiatt nem bízna bdnnem vagy hazugnak nevezne...nem tenné, de mivan ha mégis?
2015. márc. 18. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell elmondanod. Nem mindenki vérzik, amikor elveszti a szüzességét, hát na bumm, te sem fogsz. Csak akkor beszélj róla, ha semmi kétség nem lesz benned, hogy ezt a másik a helyén fogja tudni kezelni. Amíg kétségek vannak benned, addig tartsd magadban. Olyan sebeket téphet fel egy meggondolatlan szavával is, amiken nagyon nehéz túllépni még pszichológus segítségével is...
2015. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most ápolgatnom kell mert reggel orrba nyomtam véletlen szóval még van időm gondolkodni.
2015. márc. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!