Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval aki betegesen fél a darazsaktól, vagy kiröhögnétek érte?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hülye vagy ez tényleg nem vicces?.....
2015. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járnék, de biztos húznám vele párszor :D
2015. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem ciki lehet allergiás is rá és az durva... van aki belehalhat egy csípesbe lattam olyat akit megszúrt a darázs és eldőlt..kiderült allergiás és légzési zavarai voltak...nem vicces :(((
2015. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, én betegesen félek a darazsaktól, de tényleg. Ha meglátok egyet, ki tudnék futni a világból is. Éppen ezért itthon minden nyílászáró szúnyoghálóval van felszerelve, hogy nehogy véletlenül bejöjjön egy darázs. Nyáron autóban sem megyek lehúzott ablakkal az esetlegesen betévedő darazsak miatt, inkább mindig a légkondi megy. Eddig még nem röhögtek ki emiatt, bár én inkább a fiúkhoz vonzódom.


21/F

2015. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó hát akkor nálunk "zsák a foltját" helyzet állna elő :D én is ugyanilyen vagyok, 25 leszek nemsokára de még mindig úgy rohangálok körbe a szobában mint egy 5 éves ha betéved egy darázs (hiába mondják mindig hogy maradjak nyugton akkor békén hagy.... Na majd tudod mikor, nem fogok csak ott álni és várni egy helyben hogy megcsípjen) :)

Az én fóbiám nem tudom honnan ered, még nem jöttem rá miért félek ennyire tőlük. Nekem szó szerint hányingerem lesz ha meglátok egy darazsat akár csak képen is, egyszerűen nem bírok ránézni sem, annyira ijesztőek számomra, mikor repülnek és lelóg az a 2 hosszú lábuk hátul... Jaj!

Igen tudom kezeltetni kéne magam... :D

24/L

2015. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én is elszaladok inkább ha a közelembe repül :D


Nyáron utálok kimenni a házból már hallom a zúgást :D

2015. márc. 19. 12:28
 7/7 anonim válasza:

Brutálnak kell lenni.

Ha jön egy tollasütővel pda köll b'szni és kettészakad a darázs XD

2015. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!