Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy esne nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy esne nektek, ha a párotokról kiderülne, hogy csak megalkuvásból van veletek, mert nem bírta az egyedüllétet és nem volt eddig sikere senkinél?

Figyelt kérdés
Bevallaná egyszer, hogy nem is tetszettetek neki, nem tartott vonzónak, nem is volt igazán boldog.
2015. márc. 19. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátomnak volt előttem barátnője és nem állna fel a farka egy olyan lányra, akit nem tart vonzónak, szóval ez a veszély nem fenyeget :)

De ha mégis ilyesmi derülne ki, gondolkodás nélkül otthagynám, mert én csak úgy tudok valakivel együtt lenni, hogy kölcsönösen szeretjük egymást, ő pedig ezzel átvert és végig a szemembe hazudott.

2015. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elhagynám, mindenféle gondolkodás nélkül.


Az is más ha így kezdte, de azóta már imád, vonzónak tart és végtelenül boldog velem, de akkor meg minek közölte ezt velem? Megrendülne a bizalmam de nagyon.


Az se feltétlenül baj egyébként ha valaki nem tetszik elsőre. A párom még a megismerkedésünk idején nem annyira tetszett. Aztán eltelt néhány év, udvarolni kezdett és teljesen beleszerettem, imádom a külsejét is, végül összejöttünk.


Tehát más az hogy ezek a dolgok, változások mikor játszódnak le.

2015. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ezt a nők kiszúrják úgy is. De legalább is komoly kapcsolat így biztos nem lehet köztük.
2015. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!