Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből komolyabb, vagy hamar szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Adott egy 17 éves lány és egy 18 éves fiú. Ebben a tanévben lettek osztálytársak.

A fiú kedves és népszerű. Egy csomó lány vele járna.

A lány nagyon fura. Tele van piercinggel, vörös-fekete haja van, hülyén öltözik, ritkán szólal meg, kiközösítették.



2015. márc. 19. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom,bármi megtörténhet,de akár az ellenkezője is
2015. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, de szerinted?!
2015. márc. 19. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A lány minden bizonnyal ideális lenne, mert senki se ragaszkodik és szeret jobban mint egy kiközösített. Ő pontosan tudja milyen szeretet nélkül és hülye lenne elszalasztani ha egy srác beleszeret.


A srác lehet ennek az ellentéte, mert népszerűsége miatt válogathat. Így nagyobb eséllyel választ olyan lányt aki kihasználja. Ha a kiközösített lányba szeret bele, boldog lesz.


A népszerű nagyobb eséllyel csalhatja meg a kiközösítettet, míg fordítva ez nem elképzelhető. Aki ki van közösítve annak nemhogy szeretője de barátai (meg talán családja) sincsenek. Öngyilkosság lenne elveszíteni azt egyetlen személyt, aki szereti őt.

2015. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lánynak vannak barátai. Csak sulin kívül. Főleg rockerekkel bandázik.
2015. márc. 19. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne almodozz. Keress magadnak egy piercinges rocker csavot.
2015. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak vannak barátai akárhol akkor nincs kiközösítve. De sose keresne olyan közegben párt ahol megalázzák, megvetik és gyűlölik (vagyis kiközösítik). Kivéve ha a srác fehér lovon bevágtat, beleszeret a lányba és boldogan élnek.


Sajnos szerelem nem létezik, talán sose létezett. Oké hogy képes lennék "bármely lányba" beleszeretni csak mert azt hiszem szerelmes belém. Csak a lányok sose engem látnak az Igazinak pedig elvileg én is az lehetnék. Én örülnék a legjobban ha lenne kivétel

2015. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!