Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibékülnétek így az exetekkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek így az exetekkel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokáig együtt voltatok, nagyon szerettétek egymást. De a végére ellaposodott kicsit a kapcsolat és a lány szakított mert nem akarta megcsalni a fiút pedig még szerette. (Ez lehet nektek hülyén hangzik). Eltelt közben 3 év és a lánynak lett két gyereke attól aki elcsábította az előző kapcsolatából. A fiúnak azóta sincs senkije és a lány sem volt azóta igazán szerelmes. Ti mit gondoltok?

2015. márc. 19. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nekem ezek után nem kéne egy ilyen nő.
2015. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy lány otthagy valakit egy másikért, akinek aztán szül két gyereket, az nem volt szerelmes az elsőbe. Csúnyán hangzik, de én nem nevelgetném annak a porontyait, aki tönkretette a kapcsolatomat. Szerintem már az is nonszensz, hogy a lehetőség megfordult a fejedben. Lehet, hogy boldog voltál az exeddel, de nem szeretted, ha képes voltál őt elhagyni és családot alapítani mással. Az idő különbenis megszépíti a dolgokat. Nyilván kétgyerekes anyaként az élet már nem olyan gondtalan, mikor még "csak" jártál valakivel.
2015. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt csinálja, apát keres nekik.
2015. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy b#sszon egyedül továbbra is.
2015. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nanana ácsi van! Senki nem keres apát senkinek! Az hogy ezt a kérdést én írtam ki még nem biztos, hogy rólam szól! Bár nem éppen ide tartozik de én nagyon boldog párkapcsolatban élek :)
2015. márc. 19. 09:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs, ha esetleg nem így értettétek. Első olvasásra ez jött le
2015. márc. 19. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogy is van ez? A csaj szerelmes lett, lelépett, szült egymás után két gyereket, és most azt mondja azóta nem volt szerelmes?? WTF? Akkor minek szült? Hol az apa?
2015. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy mi miatt megy szét egy kapcsolat....ha ez ok külső körülményekben keresendő (pénz, munka, szülők, stb) akkor van esélye az újrakezdésnek,ha ezek a körülmények megváltoztak, de ha valaki önként lemondott Rólad egy másik személy miatt az nem becsül Téged,túl sokra, szóval véleményem szerint felejtős.

Ebben az esetben is megváltozott a helyzet, mert elvált Nőként, 2 gyerekkel a nyakán nagyon nehezen fog találni valakit, aki bevállalja, hogy más gyerekét nevelje. Ilyen esetben a kényszer törvényt bont.....ahhoz fordul akiben egy kicsit is bízik....de ez nem az érzelmekről szól,sokkal inkább segítséget,biztonságot és empátiát vár.

37F

2015. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem lett szerelmes csak az új vonzotta a megszokottból. Az első gyerkőc pedig az első szex alkalmával összejött
2015. márc. 19. 10:03
 10/13 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem

ha egyszer kidob,nekem ugyan nem kell

nem még más gyerekével

2015. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!